return to list

🤓 Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Undisclosed salary

🌍 HSS Work Sp. z o.o. | Wólczańska 125, Łódź

🖥 http://www.hsswork.pl

#Lodz, #Rekrutacja

Pozwól, że opowiem Ci o HSS. Budując w swojej głowie obraz naszej firmy, powinieneś odrzucić skojarzenia z dużą korporacją, nudnymi projektami. Zacznijmy od samej firmy. Nasz biznes dzieli się na dwie gałęzie – doradztwo zawodowe oraz praca tymczasowa. Owa oferta skupia się na pierwszej gałęzi, doradztwie zawodowym, w którym robimy naprawdę fajne rzeczy – o ile rekrutacja jest Twoją zajawką 😊 
 
Będziesz trzecią osobą w naszym zespole, na co dzień pracujemy w co-workingowej przestrzeni w Łodzi przy ul. Wólczańskiej 125 – mamy do dyspozycji chillroom, funroom oraz hektolitry kawy do picia. Jeżeli doceniasz łódzki postindustrialny styl, to spodoba Ci się nasze biuro – tak, pracujemy już w biurze od czerwca. 
 
Twoja rola. 
 Będziesz odpowiadał/a za cały cykl projektu rekrutacyjnego, począwszy od briefu z klientem, poprzez przygotowanie strategii rekrutacyjnej, dobór odpowiednich narzędzi oraz metod, aż do zamknięcia projektu i przeprowadzenia badania NPS dla kandydatów. Pomimo, że pracujesz samodzielnie nad projektem to jesteśmy zespołem, i możesz liczyć na nasze wsparcie merytoryczne i pomysły. Aby przyśpieszyć procesy oraz je ustandaryzować, zaimplementowaliśmy kilka rozwiązań, które odciążą Cię w pracy i pozwolą Ci lepiej zagospodarować Twój czas. Wychodzimy z założenia „Data is power”, stąd mocno zwracamy uwagę na zbieranie i analizowanie danych operacyjnych. 
 
Projekty: W swoim portfolio (spr. na naszej stronie) mamy zrealizowane projekty głównie dla przemysłu oraz logistyki, i w tych obszarach się specjalizujemy. W początkowym okresie zatrudnienia będziesz realizował/a głównie stanowiska techniczne (automatyk, elektromechanik, technolog), back office’owe,  liderskie. 
Korzystamy z: Element (ATS), LinkedIn Recruiter Lite, Trello, Zoom, Google Drive, pakietów ogłoszeń na popularnych jobbordach. 
 

Nasza propozycja. 

Kogo poszukujemy.  

Swoją aplikację wyślij przez formularz zgłoszeniowy. Odezwiemy się w ciągu 2 dni roboczych z odpowiedzią.