return to list

🤓 Specjalista ds. rekrutacji

Undisclosed salary

🌍 HSS Work Sp. z o.o. | Wólczańska 125, Łódź

🖥 http://www.hsswork.pl

#Sourcing, #Rekrutacja, #Lodz

O nas

Jesteśmy łódzką firmą rekrutacyjną działająca na obszarze całej Polski. Nasze biuro znajduje się w Łodzi przy ul. Wólczańskiej 125 i stąd prowadzimy wszystkie działania operacyjne. Dołączając do nas będziesz czwartą osobą w naszym zespole, a zarazem drugą osobą, która dołączy do nas w tym roku. Prowadzimy projekty dla takich branż jak przemysł, logistyka, e-commerce oraz nowe technologie, współpracujemy z takim klientami jak Zalando, HM, UPS, Amcor, Tarczyński i wielu innych. 
Obecnie pracujemy w modelu hybrydowym, gdzie łączymy pracę w biurze oraz HO. 
 
Twoja rola

 Będziesz odpowiadał/a za cały cykl projektu rekrutacyjnego, począwszy od briefu z klientem, poprzez przygotowanie strategii rekrutacyjnej, dobór odpowiednich narzędzi oraz metod, aż do zamknięcia projektu. Pomimo, że pracujesz samodzielnie nad projektem to jesteśmy zespołem, i możesz liczyć na nasze wsparcie merytoryczne i pomysły. Aby przyśpieszyć procesy oraz je ustandaryzować, zaimplementowaliśmy kilka rozwiązań, które odciążą Cię w pracy i pozwolą Ci lepiej zagospodarować Twój czas. Wychodzimy z założenia „Data is power”, stąd mocno zwracamy uwagę na zbieranie i analizowanie danych operacyjnych. 
 
Projekty: W swoim portfolio (spr. na naszej stronie) mamy zrealizowane projekty głównie dla przemysłu oraz logistyki, i w tych obszarach się specjalizujemy. W początkowym okresie zatrudnienia będziesz realizował/a głównie stanowiska techniczne, specjalistyczne, back office’owe,  kierownicze. 

Korzystamy z: Element (ATS), LinkedIn Recruiter Lite, Trello, Zoom, Google Drive, pakietów ogłoszeń na popularnych jobbordachs. 
 

Nasza propozycja


Kogo poszukujemy


Zainteresowana/y? Wyślij swoje CV przez formularz aplikacyjny.