return to list

🤓 Specjalista ds. rekrutacji

Undisclosed salary

🌍 HSS Work Sp. z o.o. | Wólczańska 125, Łódź

🖥 http://www.hsswork.pl

#Recruiter, #Agency, #Sourcing

 O nas

Jesteśmy łódzką firmą rekrutacyjną działająca na obszarze całej Polski. Nasze biuro znajduje się w Centrum Łodzi. Prowadzimy projekty dla takich branż jak przemysł, logistyka, e-commerce oraz IT. Współpracujemy z takim klientami jak Zalando, HM, UPS, Amcor, Tarczyński, Rainbow i wielu innych. 

Twoja rola


Będziesz odpowiadać za cały cykl projektu rekrutacyjnego. Pomimo że pracujesz samodzielnie nad projektem, to jesteśmy zespołem i możesz liczyć na nasze wsparcie merytoryczne, i pomysły. Aby przyśpieszyć procesy oraz je ustandaryzować, zaimplementowaliśmy kilka rozwiązań, które odciążą Cię w pracy i pozwolą Ci lepiej wykorzystać Twój czas. Prowadzisz między 8-12 projektów rekrutacyjnych. Ważne jest dla nas, abyś realizował projekty, które są dla Ciebie ciekawe i czujesz się z nimi dobrze – dajemy Ci przestrzeń do podjęcia decyzji, jakie projekty będziesz realizował. Pracujemy na tygodniowych sprintach, w planowaniu projektów wspieramy się matrycą Eisenhowera. Z wyzwań, które na Ciebie czekają to: 
 
Projekty: W swoim portfolio (spr. na naszej stronie) mamy zrealizowane projekty głównie dla przemysłu, logistyki, e-commerce, IT, sprzedaży, administracji biurowej, branży budowlanej, działów R&D, HR oraz finansów – w tych obszarach się specjalizujemy. W początkowym okresie zatrudnienia będziesz realizował/a głównie stanowiska techniczne, specjalistyczne, back office’owe, kierownicze. 
Korzystamy z: Traffit (ATS), LinkedIn Recruiter Lite, Asana (zarządzanie zadaniami/projektami), Trello (repozytorium wiedzy), MS Teams, Google Drive, Phantombuster, Lemlists oraz pakietów ogłoszeń na popularnych jobbordach. 

Nasza propozycja:Kogo poszukujemy: