return to list

🤓 Specjalista ds. rekrutacji

Undisclosed salary

🌍 HSS Work Sp. z o.o. | Wólczańska 125, Łódź

🖥 http://www.hsswork.pl

#Sourcing, #rekrutacja, #IT

 O nas.
Jesteśmy łódzką firmą rekrutacyjną działająca na obszarze całej Polski. Nasze biuro znajduje się w Łodzi przy ul. Wólczańskiej 125. Prowadzimy projekty dla takich branż jak przemysł, logistyka, e-commerce oraz IT. Dołączając do nas, będziesz piątą osobą w zespole. 

Twoja rola.
Będziesz odpowiadał/a za cały cykl projektu rekrutacyjnego, począwszy od briefu z klientem, poprzez przygotowanie strategii rekrutacyjnej, dobór odpowiednich narzędzi, metod, aż do zamknięcia projektu. Pomimo że pracujesz samodzielnie nad projektem, to jesteśmy zespołem i możesz liczyć na nasze wsparcie merytoryczne i pomysły. Aby przyśpieszyć procesy oraz je ustandaryzować, zaimplementowaliśmy kilka rozwiązań, które odciążą Cię w pracy i pozwolą Ci lepiej wykorzystać Twój czas. Wychodzimy z założenia „Data is power”, stąd mocno zwracamy uwagę na zbieranie i analizowanie danych operacyjnych. Pracujmy na celach miesięcznych oraz kwartalnych. 

Projekty: W swoim portfolio (spr. na naszej stronie) mamy zrealizowane projekty głównie dla przemysłu, logistyki, e-commerce oraz IT – w tych obszarach się specjalizujemy. W początkowym okresie zatrudnienia będziesz realizował/a głównie stanowiska techniczne, specjalistyczne, back office’owe, kierownicze. Współpracujemy z takim klientami jak Zalando, HM, UPS, Amcor, Tarczyński, Rainbow i wielu innych. 

Korzystamy z: Traffit (ATS), LinkedIn Recruiter Lite, Trello, MS Teams, Google Drive, Phantom Buster, pakietów ogłoszeń na popularnych jobbordach. 

Nasza propozycja:


Kogo poszukujemy:


Proces rekrutacyjny, w którym będziesz uczestniczył to: 

  1. Na początek 20-30 minutowa rozmowa telefoniczna podczas której będę chciał lepiej Cię poznać oraz odpowiem na Twoje pytania. 
  2. Następnie spotkamy się za pośrednictwem MS Teams na ok. 60 minutową rozmowę podczas, której wykonamy wspólnie zadanie z sourcingu oraz zadam Ci kilka pytań behawioralnych oraz sytuacyjnych. 
  3. Ostatnim krokiem będzie spotkanie w naszym biurze, w którym będzie również uczestniczył członek zarządu,