return to list

🤓 Partner Rekrutacyjny

Undisclosed salary

🌍 Human & Hunter Sp. Z.o.o. | Francuska 8/2, Wrocław

🖥 https://www.human-hunter.pl/

#Recruitment, #Professiona, #Executive

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664) od 11 lat zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją stałą oraz pracą tymczasową. Dla naszych Klientów poszukujemy najlepszych specjalistów na stanowiska wyższego i niższego szczebla w ramach różnych branż (m.in. FMCG, Automotive, Retail/Fashion, IT).
 
Obecnie poszukujemy osoby do naszego Zespołu Rekrutacji Stałych (Permanent Placement).
 
O nas:

Część Międzynarodowej Grupy Kapitałowej od 2006 roku świadcząca kompleksowe usługi z zakresu doradztwa personalnego, rekrutacji i szkolenia kadr oraz kontroli jakości dla branży Motoryzacyjnej i marketingu dla firm (promocja w Social Mediach, organizacja Eventów, Corporate Branding). Grupa posiada nowoczesne centrum jakościowo-inżynieryjne oferujące również rozwiązania m.in. tomografii komputerowej i skanowania 3D.
Headhunter / Partner Rekrutacyjny
Nr ref: HPR/RR/W
Lokalizacja: Cała Polska

Do Twoich zadań będzie należało:


W zamian za to oferujemy:


Aplikuj do nas jeśli:


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
APLIKUJ
KLAUZULA I SPOSÓB APLIKOWANIA:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikowania.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.
2. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Human & Hunter Sp. z o.o.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że zgody są dobrowolny jednak brak Pani/ Pana zgody w punkcie pierwszym uniemożliwi nam wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w bieżącym procesie rekrutacyjnym (na stanowisko podane w temacie wiadomości).
Informujemy, że Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Human & Hunter Sp. z o.o.40-015 Katowice, Ul. Francuska 8. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem siedziby Administratora lub pod adresem e-mail: iodo[małpa]sgpgroup.eu. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art.6 ust.1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym niepodanie danych osobowych uniemożliwia realizację celu – rekrutację na wskazane stanowisko pracy. Odbiorcami Państwa danych osobowych są podmioty zlecające rekrutację Administratorowi oraz podmioty należące do Grupy SGP. Za zgodą kandydatów po zakończeniu procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 3 lata od momentu złożenia zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.