return to list

🤓 IT Recruiter (Mid / Senior)

4 500 - 8 000 PLN brutto

🌍 Humeo | Recruitment Geeks | Szczepańska 7/12, Kraków

🖥 http://www.humeo.pl

#it, #sourcing, #recruitment

IT Rekruter (Mid / Senior)

O Nas - Humeo | Recruitment Geeks:
Jesteśmy agencją rekrutacyjną specjalizującą się w łączeniu talentów ze świata IT z firmami technologicznymi. Humeo wyrosło z zajawki na sourcing i technologie. Staramy się więc jak najlepiej rozumieć programistów i ich potrzeby na rynku pracy, a do tego jesteśmy dobrzy w research -  dzięki temu skutecznie prowadzimy rekrutacje dla naszych klientów. 

O stanowisku IT Rekrutera:
Jako “Recruitment Geeks” poszukujemy Rekrutera Pasjonata. Chcemy, żebyś w pracy robił(a) to co lubisz (pasja do sourcingu i rekrutacji IT) i damy Ci w tym swobodę działania, ale też wsparcie, gdy będziesz go potrzebować. Jeśli do tego lubisz rozmawiać z ludźmi i cieszy Cię, gdy możesz zrobić dla nich coś dobrego (czy to dla kandydata czy klienta) to dołącz do nas i pomóż nam zmieniać świat rekrutacji na lepsze. 

Dla kogo będziesz rekrutować?
Grono naszych klientów stanowią firmy technologiczne z czołówki polskiego IT. Coraz częściej zaglądają do nas też firmy zagraniczne szukające najlepszych developerów na polskim rynku. Będziesz więc rekrutować głównie dla start - upów i firm produktowych, choć mamy też sporo projektów dla software house’ów i klientów korporacyjnych.

Główne zadania:


Czego od Ciebie oczekujemy?


Co możemy Ci zaoferować?


Brzmi jak coś dla Ciebie? Podrzuć nam swoje CV - porozmawiajmy!