return to list

🤓 IT Recruiter (RPO / in-house)

4 500 - 8 500 PLN brutto

🌍 Humeo | Recruitment Geeks | Szczepańska 7, Kraków

🖥 http://www.humeo.pl

#it, #recruiter, #sourcing

O NAS:

Jesteśmy agencją rekrutacyjną specjalizującą się w łączeniu talentów ze świata IT z firmami technologicznymi. Działamy w modelu RPO, czyli Recruitment Process Outsourcing, który wprowadziliśmy do oferty w połowie 2021 roku. Nasi rekruterzy wspierają wewnętrznie firmy technologiczne z czołówki polskiego i światowego IT. Są to głównie firmy produktowe i duże software house’y takie jak Dynatrace, PGS, czy Vimcar.

O TWOIM STANOWISKU:

Będziesz pracować in-house jako rekruter end-to-end u jednego z naszych klientów. Twój zakres obowiązków obejmie pełną obsługę procesu rekrutacyjnego: od briefingu, przez sourcing, prowadzenie rozmów z kandydatami, współpracę z hiring managerami aż po ofertowanie. 

Od Humeo dostaniesz m. in.: mocne wsparcie team leaderskie, wspaniały zespół, który nie tylko lubi swoją pracę, ale lubi też ze sobą pracować oraz szerokie możliwości rozwoju. 

DLA KOGO BĘDZIESZ REKRUTOWAĆ?:

Grono naszych klientów stanowią firmy technologiczne z czołówki polskiego i światowego IT. Coraz częściej zaglądają do nas też firmy zagraniczne szukające najlepszych developerów na polskim rynku. Są to przede wszystkim firmy produktowe oraz duże software house'y.

GŁÓWNE ZADANIA:


CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?:


CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?:


Brzmi jak coś dla Ciebie? Podrzuć nam swoje CV - porozmawiajmy!