return to list

🤓 IT Recruiter (open market / RPO)

4 500 - 8 500 PLN brutto

🌍 Humeo | Recruitment Geeks | Szczepańska 7, Kraków

🖥 http://www.humeo.pl

#it, #recruiter

O NAS:

Jesteśmy agencją rekrutacyjną specjalizującą się w łączeniu talentów ze świata IT z firmami technologicznymi. Humeo wyrosło z zajawki na sourcing i technologie. Staramy się więc jak najlepiej rozumieć programistów i ich potrzeby na rynku pracy, a do tego jesteśmy dobrzy w research -  dzięki temu skutecznie prowadzimy rekrutacje dla naszych klientów. 

O TWOIM STANOWISKU:

Jako “Recruitment Geeks” poszukujemy prawdziwego geeka rekrutacji :) Chcemy, żebyś w pracy robił(a), to co lubisz i damy Ci w tym swobodę działania, ale i potrzebne wsparcie. 

Dołączając do nas będziesz mógł wybrać pracę w jednym z dwóch zespołów:

Open market - klasyczne usługi rekrutacyjne w modelu success-fee, w ramach których poszukujemy kandydatów na zlecone przez klienta stanowiska. Znaczną część pracy stanowi sourcing, choć będziesz też na co dzień współpracował bezpośrednio z klientami. Twoje wynagrodzenie będzie się składało z podstawy oraz prowizji za każdy placement. 

RPO, czyli Recruitment Process Outsourcing, w ramach którego będziesz pracował bezpośrednio w strukturach klienta, jako rekruter end-to-end. Tu zakres obowiązków jest szerszy i obejmuje znacznie więcej obowiązków związanych z prowadzeniem procesów rekrutacyjnych oraz współpracą z managerami. Twoje wynagrodzenie będzie się składać z podstawy oraz stałego, miesięcznego dodatku projektowego.

DLA KOGO BĘDZIESZ REKRUTOWAĆ?:

Grono naszych klientów stanowią firmy technologiczne z czołówki polskiego i światowego IT. Coraz częściej zaglądają do nas też firmy zagraniczne szukające najlepszych developerów na polskim rynku. Są to głównie start - upy i firmy produktowe, choć mamy też kilka projektów dla software house’ów i klientów korporacyjnych.

GŁÓWNE ZADANIA:


CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?:


CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?:


Brzmi jak coś dla Ciebie? Podrzuć nam swoje CV - porozmawiajmy!