return to list

🤓 IT Recruiter (RPO / in-house)

6 000 - 8 500 PLN brutto

🌍 Humeo | Recruitment Geeks | Centrum, Gdańsk

🖥 http://www.humeo.pl

#it, #recruiter, #sourcing

O NAS:

Od 2015 roku Humeo Recruitment łączy talenty IT z wymarzonymi pracodawcami. Nasi specjaliści w Od 2016 roku Humeo Recruitment łączy talenty IT z wymarzonymi pracodawcami. Nasi specjaliści w modelu RPO (Recruitment Process Outsourcing) wspierają wewnętrznie w rekrutacji firmy technologiczne z czołówki polskiego i światowego IT. Są to głównie firmy produktowe i duże software house’y takie jak Dynatrace, PGS, czy Amazon.

Jako zespół jesteśmy rekrutacyjnymi geekami, umiemy w Boolean i odróżniamy Javę od JavaScriptu – masz u nas zagwarantowaną codzienną wymianę wiedzy rekrutersko – HRowej. Czasem pracujemy dla różnych klientów, ale jesteśmy przede wszystkim Humeo, z naszymi odjechanymi kanałami na Slacku, uwielbieniem dla dobrego jedzenia i ekspercką wiedzą na temat seriali na Netflixie 🙂.

O TWOIM STANOWISKU:

Będziesz pracować jako in-house rekruter u jednego z naszych klientów (masz możliwość przejścia do innego klienta, ale zawsze pracujesz dla jednego klienta). Od Humeo dostaniesz przede wszystkim mocne wsparcie Twojego Team Leadera i wspaniały zespół, który nie tylko lubi swoją pracę, ale lubi też ze sobą pracować.

DLA KOGO BĘDZIESZ REKRUTOWAĆ?

Grono naszych klientów stanowią firmy technologiczne z czołówki polskiego i światowego IT, ze znaną marką oraz ciekawym stackiem. Są to przede wszystkim firmy produktowe (Amazon, Dynatrace, Akamai) oraz duże software house’y (PGS). Coraz częściej zaglądają do nas też firmy zagraniczne szukające najlepszych specjalistów IT na polskim rynku.

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:


CZEGO U CIEBIE POSZUKUJEMY?


CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?


JAK REKRUTUJEMY REKRUTERÓW?

Cały proces (łącznie z ofertą) jesteśmy w stanie zamknąć nawet w tydzień. Składa się on z następujących etapów:


Wszystkie spotkania mogą odbywać się online przez Google Meet. Na koniec procesu, niezależnie od jego wyniku otrzymasz przejrzysty feedback.

Brzmi jak coś dla Ciebie? Aplikuj przy pomocy formularza poniżej – mam nadzieję, że do usłyszenia niebawem!