return to list

🤓 IT Recruiter (to be)

Undisclosed salary

🌍 Humeo | Recruitment Geeks | Szczepańska 7, Kraków

🖥 http://www.humeo.pl

#recruitment, #sourcing, #it

O Nas - Humeo | Recruitment Geeks
Jesteśmy agencją rekrutacyjną specjalizującą się w łączeniu talentów ze świata IT z firmami technologicznymi. Humeo powstało z zajawki na sourcing i technologie. Staramy się więc jak najlepiej rozumieć programistów i ich potrzeby na rynku pracy, a do tego jesteśmy dobrzy w research -  dzięki temu skutecznie prowadzimy rekrutacje dla naszych klientów. 

O stanowisku IT Recruiter (to be)
Szukamy osoby, która jest świetnym rekruterem, doskonale prowadzi procesy rekrutacyjne i umie zrobić podstawowy sourcing na LinkedIn (na dowolne stanowiska). W trakcie pierwszych 3 miesięcy pracy wdrożymy Cię w świat rekrutacji IT i nauczymy zaawansowanych metod sourcingowych. Stanowisko jest dedykowane dla osób, które mają już doświadczenie w rekrutacji end-to-end i chcą się związać z branżą IT.

Dla kogo będziesz rekrutować?
Grono naszych klientów stanowią firmy technologiczne z czołówki polskiego IT. Coraz częściej zaglądają do nas też firmy zagraniczne szukające najlepszych developerów na polskim rynku. Będziesz więc rekrutować głównie dla start - upów i firm produktowych, choć mamy też sporo projektów dla software house’ów i klientów korporacyjnych.

Główne zadania:


Czego od Ciebie oczekujemy?


Co możemy Ci zaoferować?


Brzmi jak coś dla Ciebie? Podrzuć nam swoje CV - porozmawiajmy!