return to list

🤓 IT Recruitment Team Leader

10 000 - 14 000 PLN brutto

🌍 Humeo | Recruitment Geeks | Szczepańska 7, Kraków

🖥 http://www.humeo.pl

#it, #recruitment, #leadership

 O NAS
 
Jesteśmy agencją rekrutacyjną specjalizującą się w łączeniu talentów ze świata IT z firmami technologicznymi. Działamy w modelu RPO, czyli Recruitment Process Outsourcing, który wprowadziliśmy do oferty w ubiegłym roku. Nasi rekruterzy wspierają wewnętrznie firmy technologiczne z czołówki polskiego i światowego IT. Są to głównie firmy produktowe i duże software house’y takie jak Dynatrace, PGS, czy Vimcar.
 
Odkąd zmieniliśmy model współpracy z klientami, Humeo rośnie w ekspresowym tempie. Żeby sprostać wyzwaniom potrzebujemy kolejnych Team Leaderów, którzy pomogą nam budować nowe zespoły. I właśnie dlatego Cię szukamy!
 
O TWOIM STANOWISKU:
 
Jako IT Recruitment Team Leader będziesz odpowiedzialny za budowę ok. 8-10 osobowego zespołu rekrutacyjnego, w oparciu o część istniejącego teamu oraz nowozatrudnianych rekruterów. Twoim zadaniem będzie głównie rekrutacja (mamy sprawne procesy rekrutacyjne oraz dobry brand, który przyciąga do nas świetnych ludzi), wsparcie naszych rekruterów w rozwoju i skutecznej pracy oraz koordynacja współpracy z klientami. 
 
Jeśli zawsze marzyłeś o zbudowaniu własnego zespołu, zajmującego się rekrutacją dla firm technologicznych, to to stanowisko jest zdecydowanie dla Ciebie. 
 
TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:
 
CZEGO U CIEBIE POSZUKUJEMY? 
 
CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?
 
Brzmi jak coś dla Ciebie? Podrzuć nam swoje CV - porozmawiajmy!