return to list

🤓 Senior IT Recruiter (future Team Leader)

6 000 - 8 000 PLN brutto

🌍 Humeo | Recruitment Geeks | Szczepańska 7, Kraków

🖥 http://www.humeo.pl

#leadership, #technology, #itrecruitment

O nas
Jesteśmy agencją rekrutacyjną specjalizującą się w łączeniu talentów ze świata IT z firmami technologicznymi. Humeo wyrosło z zajawki na sourcing i technologie. Staramy się więc jak najlepiej rozumieć programistów i ich potrzeby na rynku pracy, a do tego jesteśmy dobrzy w research -  dzięki temu skutecznie prowadzimy rekrutacje dla naszych klientów. 

O stanowisku Senior IT Recruiter (future Team Leader)
Poszukujemy osoby, która jest doświadczonym rekruterem z ambicjami na prowadzenie własnego zespołu. Docelowo po tym jak się wdrożysz, będziemy chcieli Cię także angażować w dalsze skalowanie firmy. Słowem - czeka Cię dużo ciekawej pracy hands - on i rozwiązywania ciekawych problemów biznesowych.

Dla kogo będziesz rekrutować?
Grono naszych klientów stanowią firmy technologiczne z czołówki polskiego IT. Coraz częściej zaglądają do nas też firmy zagraniczne szukające najlepszych developerów na polskim rynku. Będziesz więc rekrutować głównie dla start - upów i firm produktowych, choć mamy też sporo projektów dla software house’ów i klientów korporacyjnych.

Główne zadania


Dodatkowe zadania, jak już się trochę rozkręcisz:


WAŻNE! W tej roli priorytetem jest realizacja projektów oraz dbanie o rozwój zespołu, ale czasem poprosimy Cię o wejście w buty Account Managera (bo skoro klient sam pyta Cię o uruchomienie kolejnej rekrutacji, to głupio byłoby go odsyłać do faktycznego Account Managera :)). 

Wymagania

  1. Masz duże doświadczenie w sourcingu i rekrutacji na stanowiska IT oraz bardzo dobrą znajomość rynku (a. k. a. “been there, done that”) 
  2. Dalej chcesz rekrutować i dalej sprawia Ci to frajdę :) - w dalszym ciągu będziesz rekrutować hands-on i będzie to stanowić min. 50% Twojego czasu pracy.
  3. Masz doświadczenie w prowadzeniu zespołu rekrutacyjnego lub przynajmniej prowadziłeś 1-2 rekruterów jako mentor / buddy - na początek zaczniesz od bazowej koordynacji pracy zespołu oraz mentoringu poszczególnych jego członków, więc nie oczekujemy od Ciebie wielkiego doświadczenia Team Leaderskiego. Bardziej zależy nam na tym, żebyś miał w tym kierunku predyspozycje potwierdzone pierwszymi doświadczeniami, a my później pomożemy Ci się rozwinąć.
  4. Wiesz jak współpracować z klientami i potrafisz w tym wesprzeć innych - w Humeo bazujemy na bliskiej współpracy z klientami na wszystkich poziomach organizacji. Z Klientami mamy dobre relacje, ale jak to w każdej relacji - bywają trudniejsze momenty :) Dobrze, żebyś umiał sobie z nimi poradzić i przekazać tą wiedzę zespołowi.
  5. Jesteś dobry w organizacji pracy - masz naturalny talent do organizowania pracy swojej i innych.
  6. Umiesz budować szczere i partnerskie relacje z zespołem, kandydatami i klientami - szczerość, partnerstwo i szacunek to nasze podstawowe wartości, do których odnosimy się w codziennej pracy. Tego samego będziemy oczekiwać od Ciebie.
  7. Gotowość do wzięcia ownershipu za swoją pracę - jesteśmy małą firmą, która stale rośnie i się rozwija. Daje Ci to duże szanse do rozwoju, ale oznacza też konieczność wzięcia odpowiedzialności za swoją pracę i aktywnego proponowania rozwiązań. Nie każdemu taki setup odpowiada! Jeśli oczekujesz, że dostaniesz gotową listę zadań ze swojego procesu do wykonania - prawdopodobnie nie jesteś osobą, której szukamy.
  8. Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 - istotna część naszych klientów, to klienci zagraniczni, z którymi komunikacja odbywa się po angielsku.

Co możemy Ci zaoferować?


Brzmi jak coś dla Ciebie? Podrzuć nam swoje CV - porozmawiajmy!