return to list

🤓 Senior IT Recruiter (RPO)

6 500 - 9 000 PLN brutto

🌍 Humeo | Recruitment Geeks | Szczepańska 7, Kraków

🖥 http://www.humeo.pl

#it, #recruiter

O NAS:

Jesteśmy agencją rekrutacyjną specjalizującą się w łączeniu talentów ze świata IT z firmami technologicznymi. Humeo wyrosło z zajawki na sourcing i technologie. Staramy się więc jak najlepiej rozumieć programistów i ich potrzeby na rynku pracy, a do tego jesteśmy dobrzy w research -  dzięki temu skutecznie prowadzimy rekrutacje dla naszych klientów. 

O TWOIM STANOWISKU:

Jako “Recruitment Geeks” poszukujemy prawdziwego geeka rekrutacji :) Chcemy, żebyś w pracy robił(a), to co lubisz i damy Ci w tym swobodę działania, ale i potrzebne wsparcie. 

Poszukujemy doświadczonych rekruterów do nowo tworzonego zespołu RPO, czyli Recruitment Process Outsourcing, w ramach którego będziesz pracował bezpośrednio w strukturach klienta, jako rekruter end-to-end odpowiedzialny za cały proces rekrutacyjny od ustalenia potrzeb rekrutacyjnych, przez sourcing i rozmowy z kandydatem aż po złożenie oferty.

DLA KOGO BĘDZIESZ REKRUTOWAĆ?:

Grono naszych klientów stanowią firmy technologiczne z czołówki polskiego i światowego IT. Coraz częściej zaglądają do nas też firmy zagraniczne szukające najlepszych developerów na polskim rynku. Są to głównie start - upy i firmy produktowe, choć mamy też kilka projektów dla software house’ów i klientów korporacyjnych.

GŁÓWNE ZADANIA:


CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?:


CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?:


Brzmi jak coś dla Ciebie? Podrzuć nam swoje CV - porozmawiajmy!