return to list

🤓 IT Recruiter (RPO / in-house via Humeo)

4 500 - 8 500 PLN brutto

🌍 Humeo | Recruitment Geeks | Szczepańska 7, Kraków

🖥 https://www.humeo.pl/

#IT, #recruitment, #sourcing

 O NAS:

Jesteśmy agencją rekrutacyjną specjalizującą się w łączeniu talentów ze świata IT z firmami technologicznymi. Humeo wyrosło z zajawki na sourcing i technologie. Staramy się więc jak najlepiej rozumieć programistów i ich potrzeby na rynku pracy, a do tego jesteśmy dobrzy w research -  dzięki temu skutecznie prowadzimy rekrutacje dla naszych klientów.

Działamy w modelu RPO, czyli Recruitment Process Outsourcing, w ramach którego będziesz pracował(a) bezpośrednio w strukturach firmy klienta, jako rekruter(ka) in-house (prowadząc technologiczny proces rekrutacji end-to-end).

O TWOIM STANOWISKU:

Jako “Recruitment Geeks” poszukujemy Rekrutera Pasjonata :) Chcemy, żebyś w pracy robił(a) to co lubisz - damy Ci w tym swobodę działania, ale też potrzebne wsparcie.

Twoje codzienne obowiązki opierać się będą głównie na sourcingu, prowadzeniu rozmów z Kandydatami, dbaniu o Candidate Experience oraz na współpracy z Hiring Managerami.

Z KIM BĘDZIESZ REKRUTOWAĆ?:

Grono naszych klientów stanowią firmy technologiczne z czołówki polskiego i światowego IT. Pracujemy zarówno z firmami produktowymi i start-upami, jak i z software houseami oraz technologicznymi klientami korporacyjnymi.

Aktualnie nasi Rekruterzy zasilają zespoły Talent Acquisition m. in. w Dynatrace, PGS Software oraz w Vimcar (Berlin).

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:

CZEGO U CIEBIE POSZUKUJEMY?

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?:

Brzmi jak coś dla Ciebie? Podrzuć nam swoje CV - porozmawiajmy!