return to list

🤓 IT Rekruter

4 500 - 6 000 PLN brutto

🌍 Humeo Recruitment | Szczepańska 7/12, Kraków

🖥 https://www.humeo.pl/

#itrecruitment, #itrecruiter, #sourcing

O Nas – Humeo | Recruitment Geeks

Jesteśmy małą agencją rekrutacyjną specjalizującą się w łączeniu talentów ze świata IT z firmami technologicznymi. Humeo wyrosło z zajawki na sourcing i technologie. Staramy się więc jak najlepiej rozumieć programistów i ich potrzeby na rynku pracy, a do tego jesteśmy dobrzy w research –  dzięki temu skutecznie prowadzimy rekrutacje dla naszych klientów. 


O stanowisku IT Rekrutera

Jako “Recruitment Geeks” poszukujemy Rekrutera Pasjonata. Chcemy, żebyś w pracy robił(a) to co lubisz (pasja do sourcingu i rekrutacji IT) i damy Ci w tym swobodę działania, ale też wsparcie, gdy będziesz go potrzebować. Jeśli do tego lubisz rozmawiać z ludźmi i cieszy Cię, gdy możesz zrobić dla nich coś dobrego (czy to dla kandydata czy klienta) to dołącz do nas i pomóż nam zmieniać świat rekrutacji na lepsze. 
 

Codzienne zadania, obowiązki i wyzwania

 

Czego u Ciebie poszukujemy?

 

Co możemy Ci zaoferować?

 

Brzmi jak coś dla Ciebie? Aplikuj przez formularz poniżej i porozmawiajmy!

PS NIE oferujemy pracy w 100% zdalnej. Jeśli w trakcie okresu próbnego (3 miesiące) nie możesz być u nas w biurze, zaś po okresie próbnym nie jesteś w stanie raz w tygodniu przyjść do biura – nie aplikuj. Nie będziemy Ci mogli zaoferować pracy.