return to list

🤓 HR Recruitment Manager

5 500 - 8 500 PLN brutto

🌍 IFIRMA | Grabiszynska 241G, Wrocław

🖥 http://ifirma.pl

#rerutacje, #hr

Jesteśmy operatorem serwisu do zarządzania projektami i procesami HR - FIRMBEE.COM. 

Do naszego zespołu poszukujemy Rekrutera / Managera HR, który zaprojektuje, będzie prowadził oraz nadzorował zatrudnienie w naszej firmie w obszarze IT, marketingu i biura rachunkowego, a także uczestniczył w rozwoju naszej platformy ATS

Jeśli jesteś twórcą, a nie odtwórcą i chcesz do nas dołączyć, serdecznie zapraszamy. Pracujemy w startupowym modelu, w którym każdy członek zespołu jest tak samo ważny i ma realny wpływ na kształt produktu (technologiczny i biznesowy).

Dodatkowo będziesz prowadzić proces onboardingu pracowników.

Jeśli zechcesz, będziesz miał także możliwość rozwijania wraz z analitykami i programistami naszej platformy ATS Firmbee.com

Rekrutacje prowadzone będą na wewnętrzne potrzebny naszego zespołu. Nie pracujemy dla klientów zewnętrznych i nie świadczymy usług outsourcingu.

Poszukujemy osoby samodzielnej i kreatywnej. Poza atrakcyjnym wynagrodzeniem oferujemy wysokie prowizje!

Na tym stanowisku będziesz ściśle współpracować z naszymi managerami i liderami zespołów w celu organizacji, prowadzenia i zarządzania procesami pozyskiwania, rozmów kwalifikacyjnych i zatrudnienia.

Idealny kandydat to naturalny lider zespołu, który potrafi szybko podejmować skuteczne decyzje, posiada doświadczenie w zakresie HR oraz w sprawdzaniu i ocenianiu kandydatów.

Obowiązki:


Oferujemy:


Wymagania: