return to list

🤓 IT Rekruter

3 000 - 4 000 PLN brutto

🌍 IN Team | ul. Żwirki i Wigury, 16A, Warszawa

🖥 https://in-team.com.pl

#rekrutacja, #hr

W związku z rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy rekrutera/ki IT. Prowadzimy obecnie ponad 15 rekrutacji w obszarze projektów wewnętrznych oraz outsourcingu (nie zajmujemy się placementem).

IN Team współpracuje z wiodącymi markami oraz zagranicznymi startupami dostarczając zespoły programistów oraz doświadczonych konsultantów.
Od 2014 roku wspieramy naszych klientów w budowaniu systemów IT w wielu branżach, od dużej skali aplikacji bankowych, platform e-commerce, narzędzi wizualizacji danych po systemy medyczne czasu rzeczywistego.

Oczekiwania:
- chętnie porozmawiamy z osobami na 2-4 roku studiów, które chcą rozpocząć karierę w rekrutacji IT
- doświadczenie w rekrutacji IT jest mile widziane ale nie jest wymagane

Opis stanowiska:
- prowadzenie projektów rekrutacyjnych w obszarze stanowisk IT: programiści, inżynierowie danych, testerzy
- aktywne poszukiwanie specjalistów w sieci
- utrzymywanie relacji z kandydatami
- publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
- udział w konferencjach, targach pracy i meetupach

Oferujemy:
- chęć długofalowej współpracy opartej na uczciwych i partnerskich zasadach
- możliwość wdrażania własnych pomysłów, swobodę w organizacji czasu
- pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, pakiet sportowy, finansowanie szkoleń itp.)
- pensję podstawową + premię 1000zł za każdą rozpoczętą współpracę
- wszystkie formy zatrudnienia
- pracę w 100% zdalną

Zapraszamy do kontaktu
jobs@in-team.com.pl