return to list

🤓 Specjalista ds. kadr i płac

Undisclosed salary

🌍 Infermedica | Grabiszyńska 240, Wrocław

🖥 https://infermedica.com/

#płace, #kadry, #payroll

Bardzo się cieszymy, że nasza oferta przyciągnęła Twoją uwagę. 

Na początek kilka słów o nas - od 2012 roku tworzymy narzędzie do wstępnej diagnostyki medycznej, której sercem jest przepotężny zestaw algorytmów wspomagany modelami statystycznymi i uczeniem maszynowym. Postawiliśmy przed sobą misję stworzenia najdokładniejszego silnika diagnostycznego na świecie, który zapewni dostęp do wstępnej diagnostyki osobom na całym świecie. 

Na pokładzie Infermedica jest już 160 specjalistów i każdy z nas ma swoje poletko odpowiedzialności, które wpływa na sprawne funkcjonowanie firmy i jej rozwój. Obecnie otwieramy nową rolę w organizacji, która będzie wsparciem dla zespołu Finance oraz HR&Admin pod kątem spraw kadrowo-płacowych. Nasza organizacja szybko się skaluje i w ramach tego stanowiska zaplanowaliśmy również rozwój w kierunku obszaru księgowości. Zaplanowaliśmy również solidne wdrożenie, które zapewni komfortowe wejście do nowej roli i nowej organizacji. 

Ta pozycja będzie idealna dla osoby, która ceni transparencję w komunikacji, płaską strukturę i cross-zespołowe działanie. Ponadto idealnymi komponentami dla tej pozycji będą: dbałość o szczegóły i skrupulatność.

Będziesz się czuł/a w tej roli komfortowo, jeśli masz


Jakie zatem będą Twoje obowiązki? 


Benefity:

Na co dzień zależy nam na budowaniu wspierającego środowiska pracy oraz otwartości w komunikacji - bardzo wierzymy, że właśnie to daje nam satysfakcję z pracy i możliwości na dalszy rozwój. Na co dzień będziesz pracować z ekipą wspaniałych ludzi i utalentowanych specjalistów, a dodatkowo zaoferujemy Tobie: