return to list

🤓 IT Recruitment Specialist

4 500 - 8 500 PLN brutto

🌍 Inwedo | Zdalnie, Wrocław

🖥 https://inwedo.com/

#recruitment, #IT, #HR

Cześć! 

Jesteśmy Inwedo, czyli software house, który od blisko 10  lat nieprzerwanie realizuje misję tworzenia oprogramowania, pomagając setkom ludzi w ich codziennych wyzwaniach. W projektach mamy przywilej pracować z fantastycznymi ludźmi na całym świecie - od firm, które stworzyły smoki w Grze o Tron, po szwedzkich ekologów.
Moc do działania daje nam praca zespołowa. Ważna jest dla nas atmosfera, dlatego nawet w tych specyficznych czasach znajdujemy  pomysły na integracje. Każda z nich jest inna, ale wspólnym elementem jest zawsze (nawet zdalna) dobra zabawa! 

Aby lepiej poczuć nasz klimat zajrzyj na:
Blog: https://bit.ly/31HCgKP
Facebook: https://bit.ly/3IzrPcP
Instagram: https://bit.ly/3rQiOpR

Lubisz wychodzić poza utarte ścieżki, eksperymentować z nowymi pomysłami? Szukasz miejsca, gdzie możesz się rozwijać i mieć realny wpływ na kształt firmy? Rekrutacje to dla Ciebie ciągle źródło inspiracji i świetna okazja do odkrywania Talentów wokół Ciebie? Dołącz do nas!
Potrzebujemy bohaterów dnia codziennego, którym wszelkie wyzwania niestraszne. :)

Poszukujemy kogoś, kto w codziennej pracy:


To idealna oferta dla Ciebie jeśli:


Osobie, która dołączy do naszego zespołu oferujemy:


Na co dzień będziesz pracować z naszym zespołem People Operations - Anią oraz Dominiką. Chcesz się od nas dowiedzieć więcej o samej roli, o tym jak pracujemy bądź o tym co najbardziej lubimy w naszej pracy? :) Odezwij się na LinkedIn, chętnie opowiemy więcej!