return to list

🤓 Konsultant ds. Rekrutacji

6 331 - 8 140 PLN netto

🌍 Inzynierowie.com | Nowy Świat 49, Warszawa

🖥 http://Inzynierowie.com

#b2b, #Recruitment, #humanresources

Czy chcesz dołączyć do Inzynierowie.com? Jesteśmy zgranym zespołem w którym od ponad 4 lat kojarzymy genialnych inżynierów z wyjątkowymi firmami. Zmieniamy świat rekrutacji inżynierskich ustanawiając nowe standardy współpracy, komunikacji i osiągania założonych celów.

Czym się zajmujemy?

Prowadzimy rekrutacje kadry inżynierskiej średniego i wyższego szczebla dla prestiżowych klientów z branży Automotive, Electronics, Machinery. Rozwijamy się w Pharma, FMCG. Zmienimy się nieustająco tak jak zmienia się rynek, klienci i kandydaci. Oprócz rekrutacji rozwijamy nową gałąź szkoleniową i konsultingową, w której możesz mieć swój udział.

Narzędzia jakimi się posługujemy:Twoje zadania jako Recruitment Consultant:Aby realizować się z sukcesem w tej roli musisz posiadać:


Dołączenie do naszego zespołu oznacza:


Zapraszamy Cię do współtworzenia firmy, która jest ogniwem łączącym świat technologii z HRem. Nie znajdziesz u nas korporacyjnych standardów, nudnych zebrań, skomplikowanych struktur. Rekrutacja jest naszą pasją dlatego bez wahania podążamy własnymi ścieżkami, wyznaczamy standardy oraz dobre praktyki rekrutacji inżynierskich. Praca z nami pozwoli Ci wiele się nauczyć, dlatego też wyżej od tego co już umiesz i ile lat jesteś w branży cenimy Twoje nastawienie i osobowość. Ważne, żebyś tak jak my, po prostu pokochał rekrutację!