return to list

🤓 IT Talent Sourcer

4 000 - 6 000 PLN brutto

🌍 itCraft | Towarowa 20, Bydgoszcz

🖥 https://itcraftapps.com/

#sourcing, #research, #talentsourcer

Hej, hej! 👋 Tu my - itCraft. Software house z prawie 11 latami doświadczenia, 100+ osobami na pokładzie, mnóstwem zrealizowanych projektów mobilnych i webowych dla klientów z całego świata. A to dopiero początek! Jak to każdy nastolatek, planujemy podbić świat stając się jeszcze większą organizacją. Jak? Poprzez wyszukiwanie i zatrudnienie odpowiednich osób do naszej itCraftowej rodziny! Ale brakuje nam rąk do pracy, bez Ciebie nie damy rady…

Dawaj do nas, jeśli:Twoje główne obowiązki:


 
To tyle! To, w jaki sposób to zrobisz, ile własnych inicjatyw wprowadzisz i na ile przyczynisz się do realizacji strategii oraz planów rekrutacyjnych zależy tylko od Ciebie!

Dlaczego warto:Co na Ciebie czeka:


  1. Zapoznamy się z CV, żeby lepiej Cię poznać.
  2. Jeśli zaintryguje nas Twoje doświadczenie zawodowe - poprosimy Cię o odpowiedź na różnorodne pytania dotyczące Twojego doświadczenia oraz wykazanie się pomysłowością w zadaniu rekrutacyjnym.
  3. Jeśli zaskoczysz nas nieszablonowym myśleniem i świeżym spojrzeniem na bolączki panujące w branży IT - zaprosimy Cię na rozmowę. 
  4. Jeśli po obu stronach poczujemy chemię i stwierdzimy, że razem będziemy w stanie wznieść itCraft na wyższy poziom - złożymy Ci ofertę pracy!