return to list

🤓 In house Recruitment Partner

8 000 - 10 000 PLN brutto

🌍 J-labs | Zabłocie 43A, Kraków

🖥 https://www.j-labs.pl

#recruitmentpartner, #recruitment, #hr

Do naszego HR Dream Teamu szukamy kolejnego pasjonata i człowieka z powołaniem do realizacji szczególnie ważnej MISJI - zatrudnianie najlepszych specjalistów do naszego Backoffice Team!

Dołącz do nas jako  In-house Recruitment Partner i poczuj, że Twoja praca ma SENS!

Szukamy osoby, która będzie: odpowiadać za cały proces rekrutacji do Backoffice Team, dbać o jego kształt oraz jakość, stale udoskonalać i wdrażać innowacje.

HR Team - Jesteśmy zespołem dedykowanym całej firmie i wszystkim business unitom (Kraków, Warszawa, SDC). W tej chwili jest nas trójka i odpowiadamy za wszystkie procesy miękkiego HR, w tym rekrutacje wewnętrzne. Szukamy pasjonata, takiego jak my, który dołączy do nas i przejmie jeden z naszych najważniejszych obszarów, jakim jest proces rekrutacji do Backoffice Team.

Misja HR Team: Jesteśmy zespołem zapewniającym wsparcie biznesu poprzez budowanie i utrzymanie jakości działań w obszarze HR zgodne z naszymi wartościami i pierwotną wizją. Dbamy o to, aby j-labs wraz z rozwojem nadal pozostawał j-labs’em. Budujemy dla nas - j-labsowiczów – przyjazne, otwarte i inspirujące miejsce pracy zapewniające przestrzeń do osobistego rozwoju, wymiany wiedzy i doświadczeń.

Twoje zadania

Oczekujemy

Oferujemy

Tworzymy nowoczesny HR!
– dołącz do nas!

Zgłoszenia zbieramy do 31.10.2020 - po tym czasie możesz spodziewać się od nas odpowiedzi.

Jakich wygląda proces rekrutacji?