return to list

🤓 Senior IT Recruitment Specialist

9 000 - 11 000 PLN brutto

🌍 j-labs | Zabłocie 43a, Kraków

🖥 https://www.j-labs.pl

#recruiter, #rekruter, #recruitment

Do j-labs software specialists ściągamy TOP-owych specjalistów, aby realizować misję naszej firmy: "Robimy dobre IT, albo wcale" (jest nas już blisko 500)!
W naszym zespole rekrutacyjnym rozumiemy to jako: „rekrutujemy dobrze, albo wcale”. Co to dla nas oznacza? Jesteśmy nastawieni na wysoką jakość procesów rekrutacyjnych, realizowanych w zgodzie z naszymi wartościami:  #technologia #merytoryka #rzetelność. Wyznajemy podejście „Candidate first” – traktujemy kandydata tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani podczas rekrutacji.
 
Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco… poznaj nas bliżej 👇 😊
 
Jesteśmy polską firmą technologiczną założoną przez inżynierów, dla inżynierów. Zapewniamy zespoły developerskie oraz sprawdzonych specjalistów w projektach IT dla naszych klientów (60+). Rozwijamy również software house, który powstał z myślą o współpracy z zagranicznymi klientami (Niemcy, Szwecja, USA) - realizujemy w nim projekty w modelu Agile Project Outsourcing – wybieramy z rynku tylko takie projekty, aby można było realizować je właśnie w tym modelu oraz takie, które wpisują się w naszą misję. ​
 
Nasze biura możesz znaleźć w Krakowie, Warszawie oraz Monachium, ale rekrutujemy specjalistów w całej Polsce (100% praca zdalna). Miejsce pracy nie ma dla nas znaczenia – j-labs goes remote!
 
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zapraszamy Cię na: 
 
Jeśli zależy Ci na budowaniu partnerskich relacji z kandydatami, lubisz pracować w środowisku, gdzie liczy się jakość, a nie tylko ilość i cyferki oraz chcesz mieć realny wpływ na rozwój swój i firmy - to j-labs jest miejscem dla Ciebie!
 
Jeśli nasza firma i wartości wydają Ci się bliskie oraz czujesz nasz klimat, to zobacz jak wygląda praca Rekrutera i na co możesz liczyć 👇
 
 
    TWOJE ZADANIA


 
  CZEGO OCZEKUJEMY?
 

 
  CO OZNACZA PRACA W J-LABSOWYM ZESPOLE REKRUTACJI?
 
 
 
Chcesz tworzyć z nami dobrą jakość w rekrutacji i kreować standardy w branży? – Aplikuj do j-labs i daj się zaskoczyć jak może wyglądać praca!