return to list

🤓 Business Development /Account Manager

8 000 - 12 000 PLN brutto

🌍 j-labs | Zabłocie 43a, Kraków

🖥 https://www.j-labs.pl/

#sales, #outsourcing, #it

Witaj!

 Poniżej dowiesz się jak wygląda praca w roli Business Development Manager'a w j-labs.

Twoim zadaniem  będzie pozyskanie i prowadzenie Klientów w krakowskim oddziale.
✔ Współpracuj z TOP-owymi firmami na rynku krakowskim!
✔ Pozyskuj najlepsze projekty dla naszych inżynierów, dzięki którym będą mogli się rozwijać!
✔ Buduj z nami silną markę!

Dlaczego j-labs?

Swobodnie dobierasz narzędzia i kanały. Masz budżet na różne sensowne działania sprzedażowe. Wszystko to możesz konsultować ze swoim przełożonym i zespołem, jesteś w stanie przekonać nas do swoich pomysłów.

Zarząd jest dosyć odważny, rozmawiamy i wprowadzamy zmiany. Możesz mieć realny wpływ na kierunek sprzedaży i usług, myślimy gdzie widzimy się za parę lat. Wspieramy, a nawet oczekujemy oddolnych inicjatyw.

Łatwy dostęp do wszystkich, znamy się i pracujemy ramię w ramię. Zasady i reguły mają nam pomagać, a nie blokować.

W j-labs możesz budować swoją markę poprzez działania w social media, eventach czy innych aktywnościach, które sobie wymyślisz. Możesz wyspecjalizować się w krakowskim IT hub budując szeroką sieć kontaktów.

Blisko pracujesz z wyspecjalizowanym w technologiach zespołem rekrutacji end-to-end. Wiemy jak rekrutować. Dążymy do maksymalnego skrócenia procesu, ale jedocześnie możemy skupić się na jakości i pracy w oparciu o relacje z kandydatem.

Na co jeszcze możesz liczyć?

Twoje zadania!

Czego oczekujemy:

                                                          -> Brzmi ciekawie? Zapraszamy do aplikacji! <-