return to list

🤓 Księgowa / Księgowy

Undisclosed salary

🌍 Jet Line Spółka zoo Sp. k. | Broniewskiego 3, Warszawa

🖥 http://jetline.pl

#finanse, #reklama, #księgowość

Zatrudnimy  Księgową / Księgowego do pracy na etacie w biurze Jet Line w Warszawie

Zajmujemy się reklamą zewnętrzną czyli komunikacją w przestrzeni.
Jesteśmy jedną z najdłużej działających i najbardziej doświadczonych firm outdoorowych w Polsce.

Rozwijamy się i powiększamy się. Teraz chętnie powiększymy nasz dwuosobowy zespół księgowy. Zależy nam na dobrych i długich relacjach, dlatego w czasie rekrutacji zwracamy uwagę na kompetencje, osobowość, nastawienie.
Będziemy ciekawi Twoich wartości w życiu i pracy.

Chcemy dobrze się z Tobą czuć i chcemy, żebyś Ty się dobrze czuła / czuł z nami.

Kontaktujemy się ze wszystkimi osobami, o przebiegu procesu rekrutacji informujemy na profilu FB: https://www.facebook.com/Jet.Line.Outdoor/

Twoje główne zadania:

Nasze oczekiwania:

Oczekujemy również gotowości do własnego rozwoju oraz dbałości o wizerunek firmy.

Będzie też świetnie, jeśli znasz program RAKS.

Proponujemy:

Prosimy o dołączenie do aplikacji następujących oświadczeń:

Oświadczam, że przekazywane przeze mnie dane w CV i innych dokumentach aplikacyjnych zawierają dane osobowe w zakresie szerszym niż wynika to z art. 22¹ Kodeksu pracy, w związku z tym wyrażam dobrowolną zgodę na ich przetwarzanie przez Jet Line Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. dla potrzeb niniejszej rekrutacji.

TAK / NIE (prosimy o podkreślenie wyboru)

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych Jet Line Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Warszawie, w tym umieszczenie danych w bazie rekrutacyjnej i przechowywanie przez okres 2 lat.