return to list

🤓 Specjalista ds. Rekrutacji

5 500 - 7 500 PLN brutto

🌍 Jit Team | Łużycja 8c, Gdynia

🖥 https://jit.team/

#Rekruter, #RecruiterIT

Rekruterzy poszukiwani!

Praca w Gdyni.

Jit Team to mnóstwo zespołów developerskich, które wytwarzają oprogramowanie dla klientów z wielu branż. Wierzymy, że nawet w świecie technologii, to ludzie są najważniejsi. Nasi pracownicy fantastyczni specjaliści IT to nasza największa wartość. Mając to na uwadze, nasz dział HR musi być zgranym zespołem, aby Jit mógł rozwijać się jeszcze bardziej jako firma i ciekawie miejsce pracy. Nieustannie zdobywamy nowych klientów, a kandydatom mamy do zaoferowania naprawdę interesujące projekty!

Kogo szukamy?

Rekrutowanie specjalistów IT wymaga świetnie rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, decyzyjności, ambicji oraz motywacji do samodzielnego działania. Nasze zadania nie kończą się na zatrudnieniu, równie istotne jest dla nas budowanie długofalowych relacji z aktualnymi współpracownikami. Na te cechy na pewno będziemy zwracać uwagę.