return to list

🤓 Koordynator Biura Agencji Zatrudnienia

Undisclosed salary

🌍 JobImpulse | Prawobrzeże, Szczecin

🖥 https://jobimpulse.pl/

#koordynator, #agencjapracy, #rekrutacja

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

W związku z dynamicznym rozwojem i otwarciem biura w nowej lokalizacji, do naszych wewnętrznych struktur, poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator Biura Agencji Zatrudnienia

Miejsce pracy: Szczecin (Prawobrzeże)
 Numer ref. KOO/Szczecin/202204/AL

Nasza oferta:

Zadania:

Nasze oczekiwania:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Oferta skierowana również do Kandydatów z orzeczoną niepełnosprawnością.

Aplikując na to stanowisko, masz pewność, że będziesz oceniany wyłącznie na podstawie swoich kompetencji.