return to list

🤓 Employer Branding Specialist

8 430 - 10 800 PLN netto

🌍 JohnnyBros | Strzelecka 7b, Gdańsk

🖥 https://johnnybros.com?source=hellohr

#PR, #SocialMedia, #EmployerBranding

Cześć! 🤓 Jesteśmy firmą produktową IT działającą na rynku międzynarodowym od 2009 roku. Rozwijamy nasze aplikacje w kilkunastu wersjach językowych i są one odwiedzane przez ponad 500 000 użytkowników miesięcznie. Od 10 lat naszym wiodącym produktem jest serwis społecznościowy Johnnybet, łączący i angażujący najlepszych typerów z całego świata. Sukces naszych produktów zawdzięczamy rozwiązaniom SEO, bo jesteśmy globalnym liderem innowacji w tym obszarze. Bardzo ważnym elementem naszej kultury jest działalność charytatywna. W 2021 roku powołaliśmy do życia Fundację JohnnyBros, w ramach której prowadzimy liczne działania wspierające lokalną społeczność.

W naszym multikulturowym teamie stawiamy na wzajemny szacunek oraz nieformalną i przyjacielską atmosferę. Nie mamy skomplikowanej struktury organizacyjnej, w związku z czym pracujemy w niewielkich zespołach.

🤸 Work-life balance znamy nie tylko z definicji – dbamy o naszych pracowników, pomagając im zachować równowagę pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym, zapewniając im przy tym stały rozwój. Oprócz wysokiej kultury pracy oferujemy pakiet wartościowych benefitów, który ułożony jest w przemyślany sposób, tak aby nasza firma była najlepszym miejscem do długofalowej współpracy dla wszystkich pracowników.

Poszukujemy osoby, której głównym celem pracy będzie dbanie o markę JohnnyBros, w tym pełnienie funkcji rzecznika prasowego firmy i naszej fundacji 📢

EMPLOYER BRANDING SPECIALIST

W ramach tej roli będziesz odpowiedzialna/y za działania związane z marką JohnnyBros jako pracodawcy, z naciskiem na zewnętrzne kampanie wizerunkowe w mediach społecznościowych oraz kontakty z mediami w imieniu JohnnyBros i Fundacji JohnnyBros. Osoba na tym stanowisku powinna być naturalnym łącznikiem pomiędzy HR, a Creative Teamem.

💁‍♀️ Dołącz do nas jeśli: 


💪 Twoje zadania:


🔥 Z naszej strony możesz liczyć na:

Najważniejsze - pozytywną atmosferę i relację opartą na zaufaniu i szacunku.

 A także:


Proces rekrutacyjny jest trzyetapowy – wywiad telefoniczny z HR, wywiad kompetencyjny (na tym etapie pojawią się zadania) plus końcowa rozmowa z naszym COO.

Jeszcze się wahasz? 🤓 Przejdź na stronę i poznaj pełną ofertę.