return to list

🤓 HR Team Lead: PL/BG/RO

Undisclosed salary

🌍 JustEat Takeaway.com | Rybacka 9, 9, Wrocław

🖥 https://careers.takeaway.com/pl/pl

#HR, #kadry, #payroll

Jesteś ekspertem w dziedzinie HR oraz lubisz prowadzić i rozwijać utalentowany zespół? Masz umiejętności doskonalenia procesów HR w strukturach dużych firm? ​

Nasza historia (w formie przystawki):
W Just Eat Takeaway.com codziennie dostarczamy miliony pysznych dań w 24 krajach. Od śniadania w Bukareszcie do kolacji w Szczecinie, nasi klienci na całym świecie mogą korzystać z Tej samej usługi.

Wraz z kolegami pracującymi w naszych biurach na całym świecie, potrzebujemy wydajnych operacji kadrowych, aby zapewnić sprawne funkcjonowanie każdego obszaru działalności. To właśnie w tym miejscu pojawiasz się Ty.

O naszym stanowisku:
Jako HR Team Lead, zarządzasz utalentowanym zespołem zajmującym się administracją HR w naszych biurach w Polsce, Bułgarii i Rumunii. Zespół ten zajmuje się różnorodną pracą, dlatego też niezbędna jest wielozadaniowość i umiejętność ustalania priorytetów.

Twoim celem jest koordynacja codziennych zadań zespołu, usprawnienie procesów i rozwój ogólnej wydajności administracji HR w trzech krajach. Ściśle współpracując z menedżerami i specjalistami z działów kadr i płac, odpowiadasz również na pytania i aktywnie zgłaszasz wszelkie problemy.

Zarządzanie zespołem jest istotnym składnikiem tej roli. Osoba na tym stanowisku będzie zaangażowana w organizację indywidualnych spotkań z członkami zespołu, mających na celu rozwój i podnoszenie kompetencji. Jesteś w stanie motywować i rozwijać zaangażowanie w całym zdalnym zespole, a także na bieżąco informować Regionalnego Kierownika HR SEE o wszystkich istotnych kwestiach.

Jako nasz ekspert ds. HR, również liczymy na to że:

Czy możesz dostarczyć...

Oto nasza oferta: