return to list

🤓 IT Recruitment Specialist

5 500 - 7 500 PLN brutto

🌍 Jutro Medical | Powązkowska 44, Warszawa

🖥 http://www.jutromedical.com

#medtech, #startup, #wewnętrznyHR

O nas:
 
W Jutro Medical tworzymy system opieki zdrowotnej od podstaw. Budujemy własne kliniki. Piszemy software, który daje medykom supermoce. Układamy na nowo procesy leczenia. Leczymy tysiące osób miesięcznie.

Jeśli budzisz się rano i zastanawiasz się jaki wpływ na świat ma Twoje życie to możesz do nas pasować. Szukamy ambitnych osób, które chcą pracować nad projektami, które większość społeczeństwa uznaje za niemożliwe. 
 
Twoja rola:
 
Dołączysz do zespołu People&Culture i będziesz odpowiedzialny/a za przyciąganie, rekrutowanie i utrzymanie talentów w organizacji. Będziesz również współtworzyć procesy wewnętrzne, wymyślać koncepcje i realizować projekty Employer Brandingowe oraz wspierać pozytywną zmianę państwowej opieki zdrowotnej. 
 
Wymagania:
 
Dodatkowe atuty: 
 
Oferujemy:
 
Nie tworzymy Jutro Medical po to, żeby pomagać dużym korporacjom zarabiać jeszcze więcej pieniędzy. Chcemy naprawić zepsuty system opieki zdrowotnej.
 
Wierzymy, że najlepsi gracze nie są motywowani benefitami czy pin-pongiem w biurze,  a ciekawymi wyzwaniami i poczuciem własności. Jeśli chcesz wykorzystać swój talent do czynienia dobra, to Jutro Medical jest miejscem, gdzie Twoja praca przyczyni się do ratowania zdrowia i życia pacjentów.
 
Wyobraź sobie świat, w którym wykrywamy i leczymy choroby zanim staną się zagrożeniem dla zdrowia pacjentów.
 
Możesz pomóc nam urzeczywistnić tę wizję. :)