return to list

🤓 Recruitment Coordinator

Undisclosed salary

🌍 Kainos | Jana z Kolna 11, Gdańsk

🖥 https://www.kainos.com/

#admin, #IT, #Recruitment

Jako Recruitment Coordinator będziesz wspierać globalne procesy rekrutacyjne na stanowiska techniczne (IT). Twoim głównym zadaniem będzie koordynowanie procesu umawiania rozmów rekrutacyjnych: analizowanie kalendarzy rekruterów technicznych, potwierdzanie dostępności kandydatów i zadania administracyjne z tym związane (obsługa Outlook Calendar i wewnętrznego systemu CRM). Przydadzą Ci się umiejętności negocjacyjne – w rekrutacji liczy się czas więc szybkość umawiania rozmów w krótkim czasie jest dla nas kluczowa. Jeszcze ważniejsze jest dla nas Candidate Experience więc na pierwszym miejscu stawiamy kulturę osobista, umiejętność zachowania pozytywnego nastawienia i rozumienia potrzeb kandydatów (z naszego punktu widzenia – kandydat to Twój klient).

Powinieneś/Powinnaś również lubić Excela – będziesz tworzyć raporty, analizować dane i wspierać rekruterów w zadaniach administracyjnych (na bardzo podstawowym poziomie - nie wymagamy zaawansowanej znajomości Excela). Jesteśmy otwarci na pomysły – jeśli znajdziesz sposób na wprowadzenie usprawnień, innych narzędzi, będziesz mieć inne pomysły – chętnie je wdrożymy.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku więc naszym podstawowym językiem komunikacji jest angielski, musisz więc znać go płynnie aby bez problemów porozumiewać się z rekuterami i kandydatami (głównie z UK i Irlandii Północnej).

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Oczekiwania:


Oferujemy: