return to list

🤓 Operations Manager

Undisclosed salary

🌍 KANASTE | ul. Białej Floty 2/2, Warszawa

🖥 https://kanaste.pl/

#operations, #operationsmanager, #kanaste

Kanaste to marka, która zrodziła się z idei: „Jak realnie pomóc ludziom w lepszym samopoczuciu?”, odpowiedź brzmi: trzeba zacząć od znalezienia równowagi. Jako właściciele zainspirowani swoją własną drogą do lepszego życia postanowiliśmy stworzyć biznes, który ma realnie pozytywny wpływ na odbiorców i pomaga im w pozbywaniu się dyskomfortu. Dziś po ponad roku obecności na rynku jesteśmy wśród liderów na rynku olejków CBD.

Szybki rozwój firmy sprawia, że szukamy utalentowanego (-nej) Operations Managera, który byłby w stanie z sukcesem zarządzać i koordynować operacje firmy, a także wdrażać kolejne rozwiązania w zakresie optymalizacji codziennych procesów.

Szukamy gracza z pierwszej ligi. Zdajemy sobie sprawę, że to wieloznaczne pojęcie. Ale jeśli jesteś taką osobą, to o tym wiesz. Idealny kandydat jest osobą wysoce zmotywowaną, elastyczną, pozytywnie nastawioną i posiadającą doskonałe zdolności komunikacyjne. W Kanaste wierzymy, że podstawą sukcesu jest szczery feedback płynący we wszystkich kierunkach, dlatego liczymy że będziesz osobą otwartą, nie bojącą się przekazywać i przy feedback zarówno swoim podwładnym jak i przełożonym oraz przyjmować go.

Zakres obowiązków:


Wymagania:


Oferujemy: