return to list

🤓 Payroll Specialist

Undisclosed salary

🌍 KANASTE | Białej Floty 2/2, Warszawa

🖥 https://kanaste.pl/

#payroll, #hr, #kadry

Kanaste to szybko rosnąca marka branży wellness, która zrodziła się z idei: „Jak realnie pomóc ludziom w lepszym samopoczuciu?”. Odpowiedź brzmi: trzeba zacząć od znalezienia równowagi. Jako właściciele zainspirowani swoją własną drogą do lepszego życia postanowiliśmy stworzyć markę, która ma realnie pozytywny wpływ na odbiorców i pomaga im w transformacji codziennego samopoczucia. Dziś po ponad 24 miesiącach obecności na rynku tworzymy produkty najlepsze w swojej klasie i jesteśmy wśród liderów na rynku olejków CBD. Na koniec 2019 roku Kanaste składało się z dwóch osób. Dziś jest nas 23 i szukamy kolejnych 10 wspaniałych osób. Tempo rozwoju jest dla nas bardzo ekscytujące, ale równie ważna jest dla nas dobra zabawa.

 

Szybki rozwój firmy sprawia, że szukamy zaangażowanego (-nej) Payroll Specialist, który będzie w stanie z sukcesem zarządzać procesami kadrowymi, nadzorować obieg kadrowo-finansowy i wdrażać istotne zmiany w polityce kadrowej.

Szukamy gracza z pierwszej ligi. Zdajemy sobie sprawę, że to wieloznaczne pojęcie. Ale jeśli jesteś taką osobą, to o tym wiesz. Idealny kandydat jest osobą wysoce zmotywowaną, elastyczną, pozytywnie nastawioną i posiadającą doskonałe zdolności komunikacyjne. W Kanaste wierzymy, że podstawą sukcesu jest szczery feedback płynący we wszystkich kierunkach, dlatego liczymy że będziesz osobą otwartą, nie bojącą się przekazywać feedback zarówno swoim podwładnym jak i przełożonym oraz przyjmować go.

Zakres obowiązków:


Wymagania:

 
Co oferujemy: