return to list

🤓 Senior IT Recruiter

Undisclosed salary

🌍 Knowit Poland sp. z o.o. | Składowa 2, Łódź

🖥 https://www.knowit.pl/

#recruitment, #TA, #Lodz

Hello!

Jesteśmy Knowit i w oparciu o skandynawską kulturę organizacyjną, zbudowaną na poszanowaniu środowiska, ludzi i różnorodności, razem tworzymy przyjazne i stymulujące do rozwoju miejsce pracy, w którym zobaczysz technologię z nowej, zrównoważonej perspektywy.

Nasze firmowe wartości w codziennej pracy tłumaczymy na grę zespołową i współdziałanie przy realizacji śmiałych projektów technologicznych, które zmieniają świat na lepsze. Swoimi softwarehouse’owymi mocami wspieramy naszych klientów w zrównoważonej transformacji cyfrowej.

Kogo i do czego szukamy?

W kwestii korpomowy to akapity wyżej wyczerpują temat. Od teraz będzie „po ludzku”, bo tak się u nas właśnie pracuje. Mało korpo, dużo bycia sobą. Jesteśmy w końcu ludźmi i nie zapominamy o tym. Nie chcemy przeciążać zespołu, więc potrzebujemy wsparcia w procesach rekrutacji. Wsparcia w postaci nowej osoby z Łodzi lub okolic, która zasili nasz zespół. Skoro o zespole mowa to jest nas wesoła dziewiątka rozrzucona między nasze biura w Łodzi, Warszawie i Bydgoszczy. Zawsze gramy do jednej bramki i się wspieramy, mamy super przełożoną (to pisałem ja – Artur z Bydgoszczy), która zawsze służy wiedzą i pomocą, a co najważniejsze zawsze staje po naszej stronie.

Jeśli masz 2-3 lata doświadczenia jako rekruter w branży IT (idealnie, jeśli w podobnej firmie), znasz dobrze język angielski i nie przeszkadza Ci pojawianie się w naszym łódzkim biurze to śmiało aplikuj!

Proces rekrutacji będzie złożony z 2 etapów, w których będziemy mogli się lepiej poznać:

  1. Rozmowa z rekruterem
  2. Rozmowa z liderem zespołu Talent Acquisition

Akapit TL;DR dla tych co lubią konkrety:

 
PS Czymże jest korpo bez benefitów? Nasze znajdziesz poniżej: