return to list

🤓 IT Rekruter

Undisclosed salary

🌍 Kogifi Consulting Group | Mickiewicza, Bielsko-Biała

🖥 http://www.kogifi.com

#rekruter, #IT, #Itrekruter

Nasz rekrutacyjny Dream Team potrzebuje wsparcia. Chcesz rozwijać swoje kompetencje w dziale rekrutacji w najszybciej rozwijającej się branży? Niestraszny Ci LinkedIn? Potrafisz odróżnić Java Developera od DevOpsa?

Czytaj dalej!Czy jesteś?

Twoje Obowiązki:Czego oczekujemy?Co oferujemy: Kogifi od kuchni: 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów prowadzonych postępowań rekrutacyjnych przez firmę KOGIFI Consulting Group sp. z o.o. zgodnie z klauzulą informacyjną zamieszczoną w ogłoszeniu pracy.

Klauzula informacyjna:
Administratorem danych osobowych jest KOGIFI Consulting Group sp. z o.o., zarejestrowana we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 50 KRS: 0000580607. Dane przetwarzane są do celów prowadzonych postępowań rekrutacyjnych (art. 6 ust. 2 lit. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) i przechowywane przez okres 2 lat od czasu ich rejestracji, lub dłużej, o ile wydłużenie tego okresu jest uzasadnione.
Osoba, której dane te dotyczą ma prawo dostępu do zgromadzonych danych, sprostowania ich, oraz żądania usunięcia i/lub zaprzestania ich przetwarzania. Osobie tej przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku stwierdzonych nieprawidłowości. Zgoda udzielona na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w dowolnym czasie poprzez wysłanie żądania na adres contact@kogifi.com. Na powyższy adres należy również zgłaszać wszelkie inne żądania związane z przetwarzaniem danych osobowych.