return to list

🤓 Specjalista ds.HR i rekrutacji

Undisclosed salary

🌍 Kosek & Kosek | Krupówki, Zakopane

🖥 http://www.kosek.edu.pl

#Zakopane, #praca

Dla naszego Klienta, firmy z branży hotelarskiej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. HR i Rekrutacji

Zakopane

Jeżeli ważne są dla Ciebie takie elementy jak: ciągły rozwój, możliwość wprowadzania własnych pomysłów, praca przy tworzeniu działu HR od podstaw – Aplikuj!

 Twoje zadania:

·        Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych w branży hotelarskiej m.in.; publikacja ogłoszeń, selekcja otrzymanych aplikacji, spotkania z Kandydatami.
·        Inicjowanie i wprowadzenie działań wspierających proces budowania zaangażowania i satysfakcji pracowników.
·        Odpowiedzialność za procesy HR m.in; szkoleniowe, rozwoju pracowników, oceny okresowej.
·        Wspieranie kadry menedżerskiej w zarządzaniu pracownikami oraz pracowników w ich relacjach z kadrą menedżerską.
·        Koordynowanie procesu wdrożenia Pracowników, wsparcie Pracowników w procesie adaptacyjnym.
·        Udział w projektach z zakresu miękkiego HR.
·        Kontrola efektywności działań HR oraz rekomendowanie nowych rozwiązań usprawniających pracę w tym zakresie.
·        Badanie potrzeb biznesowych i rekomendowanie kreatywnych rozwiązań HR.

Oczekujemy od Ciebie:

·        Praktycznej, podpartej doświadczeniem wiedzy z obszarów miękkiego oraz twardego HR.
·        Znajomości prawa pracy – mile widziane.
·        Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.
·        Umiejętności analitycznego myślenia.
·        Samodzielności w działaniu oraz orientacji biznesowej.
·        Dokładności, odpowiedzialności, zdolności do innowacyjnego i kreatywnego działania.
·        Umiejętności skutecznej komunikacji, wrażliwości społecznej oraz zdolności budowania trwałych relacji.
·        Wykształcenia wyższego; Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Socjologia, Zarządzanie Biznesem lub Ekonomia.

Jako członek naszego zespołu otrzymasz:

·        Stabilną, ciekawą i odpowiedzialną pracę.
·        Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy.
·        Ciągły rozwój zawodowy.
·        Realną możliwość awansu i rozwoju .
·        Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.
·        Przyjazne środowisko pracy, wsparcie ze strony zgranego oraz zaangażowanego zespołu.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego klienta od pierwszego dnia pracy.