return to list

🤓 Specjalista/ka w Dziale Kadr i Płac

5 500 - 6 500 PLN brutto

🌍 KPPW TAX Sp. z o.o. | ul. Reymonta 15/3, Poznań

🖥 https://kppw.pl/kppw-tax/

#KadryiPłace, #KancelariaPrawna, #SpecjalistaKadry

KPPW TAX oferuje profesjonalne usługi księgowe, kadrowe i podatkowe oraz stały i doraźny audyt w tym zakresie. Ścisła współpraca z radcami prawnymi, doradcami podatkowymi i doradcami restrukturyzacyjnymi z KPPW LEGAL czyni naszą usługę kompleksową we wszystkich obszarach działalności prowadzonej przez naszych Klientów.

W dobie dynamicznej zmiany środowiska gospodarczego skuteczne wsparcie przedsiębiorcom może zapewnić jedynie multidyscyplinarny zespół profesjonalistów.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy KPPW TAX Sp. z o.o., poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista/ka w Dziale Kadr i Płac
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków:
✔️ Prowadzenie dokumentacji pracowniczej
✔️ Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym
✔️ Ewidencja zwolnień lekarskich, urlopów wypoczynkowych, macierzyńskich itp.
✔️ Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac
✔️ Tworzenie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
✔️ Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PPK, sprawozdań do GUS
✔️ Kontrola terminowości badań lekarskich i przygotowywanie skierowań na badania lekarskie
✔️ Sporządzanie sprawozdań okresowych i rocznych w zakresie
wynagrodzeń

Nasze wymagania:
✔️ Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku
związanym z obsługą kadr i płac
✔️ Umiejętność budowania relacji i nastawienie na współpracę
✔️ Komunikatywność
✔️ Umiejętność analitycznego myślenia oraz dobra organizacja pracy własnej
✔️ Odpowiedzialność, sumienność, dokładność

Mile widziana:
✔️ Znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
✔️ Znajomość systemów kadrowo-płacowych Optima, programu Płatnik
✔️ Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:
✔️ Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej sią firmie
✔️ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
✔️ Elastyczne godziny pracy
✔️ Profesjonalne szkolenia
✔️ Konkurencyjne wynagrodzenie
✔️ Pracę w biurze w centrum Poznania