return to list

🤓 HR Assistant

4 000 - 6 500 PLN brutto

🌍 KUBO | Arkońska, Gdańsk

🖥 http://www.kubo.net.pl

#humanresources, #rekrutacja, #HR

Dla jednej z bardziej liczących się korporacji na rynku trójmiejskim, działającej w branży lotniczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko HR Assistant do wsparcia procesów rekrutacyjnych, głównie specjalistów IT (Programistów, Testerów, DevOps), dla biura w Gdańsku. Szukamy także osób bez doświadczenia w HR na stanowisko juniorskie.

Obowiązki:

- bliska współpraca z Hiring Managerami w celu ustalenia aktualnego zapotrzebowania na stanowiska IT
- rekrutacja specjalistów, w tym weryfikacja CV, przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych, umawianie spotkań, przekazywanie feedbacku, dbanie o pozytywne relacje z kandydatami
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy
- zarządzanie wewnętrzną bazą danych kandydatów

Wymagania:

- posiadane pierwsze doświadczenie w dziedzinie HR lub podobnej
- ukończone studia lub doświadczenie w pracy związanej z przetwarzaniem danych, najlepiej w środowisku korporacyjnym, w przypadku Juniora
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
- umiejętność strategicznego myślenia i przekładania tego myślenia na operacje
- bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego [co najmniej poziom B2]

Oferujemy:

- forma współpracy: umowa o pracę lub B2B
- wynagrodzenie w granicach 4000 - 6500 zł brutto/m-c na umowie o pracę
- benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty sportowej
- możliwość rozwoju w branży IT, HR, w międzynarodowym środowisku
- świetną atmosferę

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z wykorzystaniem formularza aplikacyjnego.