return to list

🤓 Ekspert ds. Wynagrodzeń i Benefitów

Undisclosed salary

🌍 Kuehne+Nagel | Krakowiaków 34, Warszawa

🖥 https://home.kuehne-nagel.com/

#HR

O KUEHNE + NAGEL

Grupa Kuehne + Nagel jest jedną z największych firm logistycznych na świecie i zatrudnia ponad 82,000 pracowników w 1300 lokalizacjach w ponad 100 krajach.

Kuehne + Nagel jest pracodawcą realizującym politykę równych szans w zatrudnieniu. Sprzyjamy różnorodności w naszych zespołach, także w stosunku do osób niepełnosprawnych. Wierzymy, że mogą Państwo wnieść wartościowy wkład w działalność naszej firmy i czekamy na Państwa aplikację.

Dołącz do naszego zespołu HR i przyczyń się do wdrożenia struktury wynagrodzeń i benefitów w KN Polska.

OPIS STANOWISKA

Mierzymy wysoko - naszą ambicją jest być najlepszym pracodawcą i partnerem biznesowym. Dzięki funkcji eksperta ds. wynagradzania i benefitów chcemy wdrażać działania wspierające jej realizację. To stanowisko dla osoby, która chciałaby kontynuować inicjatywy, które już są wdrożone jak również rozwijać obszary, które są otwarte lub wymagają poprawy.

ZADANIA I OBOWIĄZKI:

WYMAGANE DOŚWIADCZENIE:

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Oferujemy Tobie perspektywę zatrudnienia w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją. Będziesz miał okazję do współpracy z kluczowymi osobami w organizacji, w celu dalszego kształtowania struktury benefitów i wynagrodzeń. Otrzymasz samodzielny obszar ekspercki na stanowisku kluczowym dla całej polskiej orgnizacji. Jest to świetna okazja dla osoby, poszukującej wyzwań w tworzeniu i wdrażaniu planu wynagrodzeń w dużej organizacji.