return to list

🤓 HR / Talent and Culture Manager

Undisclosed salary

🌍 LemonMind.com | Jaśkowa Dolina 81, Gdańsk

🖥 https://lemonmind.com/

#HR, #IT, #EB

Szukamy do naszego zespołu doświadczonego specjalisty HR / Talent and Culture Manager. Jesteśmy najdynamiczniej rozwijającym się partnerem Pimcore w Polsce [ Sprawdź nasz profil ]
 
Dzięki międzynarodowym kontraktom realizujemy ciekawe i inspirujące projekty dla klientów z całej Europy, a nasz główny target to kraje DACH [Niemcy, Austria, Szwajcaria], ale nie tylko.
 
Pracujemy m.in. dla Luxury Estates Mallorca [Christie's Int. Real Estates], Polbruk S.A., Grupa VOX [wdrożenie globalne], Ceramika Paradyż, Holzpiloten, Dethleffs, Cumulus, Dr. Oetker.
 
Spędzamy w pracy prawie połowę swojego życia. Chcemy spędzić go ciekawie z ciekawymi osobami. Dlatego nastawiamy się na długofalową współpracę z ludźmi, którzy, jeśli trafią do naszego zespołu, będą stanowić naprawdę jego ważny element.
 
Firmę tworzą ludzie, nie procesy i procedury. Dlatego chcemy Cię poznać jako człowieka i sprawdzić, czy będzie nam miło spędzać ze sobą codziennie kilka godzin. Zapraszamy Cię na luźną rozmowę, na której będziemy mogli poznać się trochę i sprawdzić, czy czujemy "chemię" i chcemy spędzić ze sobą trochę więcej czasu już jako współpracownicy.
 
Bardzo zależy nam abyś przed wysłaniem CV uczciwie przed sobą potwierdziła/-ł, że:

 
Czego możesz oczekiwać:
 
 
Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz z bardzo dogodną komunikacją lub zdalnie.
 
Dla wytrwałych, który dotarli do tego miejsca: dziękujemy ;)