return to list

🤓 IT Global Recruiter

Undisclosed salary

🌍 let's HR | Ryżowa, Warszawa

🖥 http://www.letshr.pl

#itrecruiter, #itrekruter

Jeden z naszych stałych Klientów, firma z obszaru FinTech, która na co dzień dostarcza bankom narzędzia do walki z praniem brudnych pieniędzy oraz finansowaniem terroryzmu, poszukuje kandydata albo kandydatki do pracy na stanowisku:

IT Global Recruiter

Jeśli zatem chcesz, aby Twoje zadania polegały na:

·      Kontakcie z kandydatami pasywnymi w mediach społecznościowych oraz sieciach profesjonalnych (LinkedIn, Github)
·      Publikacji ofert pracy na stronach internetowych oraz w mediach rekrutacyjnych
·      Dbaniu o poprawność ogłoszeń
·      Codziennej komunikacji z kandydatami (mail/ tel)
·      Budowaniu pozytywnych relacji z kandydatami
·      Dbaniu o candidate experience
·      Zarządzaniu bazą kandydatów pod kątem przyszłych rekrutacji

Nie zwlekaj! Zaaplikuj na stanowisko! Ale.. zanim to zrobisz, zobacz czego oczekuje pracodawca i co może Ci w zamian zaoferować :)

Dołączając do międzynarodowego zespołu naszego Klienta powinieneś/ powinnaś:

·      Swobodnie komunikować się mailowo, telefonicznie oraz bezpośrednio w języku angielskim
·      Mieć minimum roczne doświadczenie w sourcingu IT
·      Posiadać doświadczenie w szukaniu kandydatów w bazach, w sieciach społecznościowych oraz poprzez rozmowy telefoniczne
·      Mile widziane byłoby doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów stricte z obszaru języka Java
·      Fajnie, gdybyś miał/ miała podstawową wiedzę z zakresu IT oraz doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów z Europy, Azji oraz USA
·      Niekiedy przyda się także umiejętność pracy pod presją czasu

Czego możesz się spodziewać?

·     Pracy zdalnej, jednak z codziennym wsparciem osób stacjonujących w Polsce oraz w Singapurze
·     Dużej dozy samodzielności w działaniu
·     Regularnych spotkań, imprez oraz wyjazdów zagranicznych
·     Możliwości skorzystania z planu akcji pracowniczych