return to list

🤓 IT Recruitment Manager

Undisclosed salary

🌍 let's HR | Ryżowa, Warszawa

🖥 http://www.letshr.pl

#hrmanager, #recruitmentmanager

Jeden z naszych stałych Klientów, firma z obszaru FinTech, która na co dzień dostarcza bankom narzędzia do walki z praniem brudnych pieniędzy oraz finansowaniem terroryzmu, poszukuje kandydata albo kandydatki do pracy na stanowisku:

IT Recruitment Manager

Jeśli zatem chcesz, aby Twoje zadania polegały na:

·      Projektowaniu, planowaniu i realizacji strategii rekrutacyjnej firmy we współpracy z menedżerami oraz zespołem HR
·      Analizie i planowaniu celów rekrutacyjnych w oparciu o cele biznesowe
·      Dbaniu o zgodność działań z prawem pracy oraz wymogami RODO i PDPA
·      Planowaniu wakatów w wielu specjalnościach i regionach
·      Prowadzeniu projektów z obszaru employer branding
·      Budowaniu pozytywnych relacji z instytucjami edukacyjnymi, społecznościami biznesowymi, sieciami networkingowymi
·     Dbaniu o obszar candidate experience
·      Zarządzaniu działaniami związanymi z rozwojem talentów

Nie zwlekaj! Zaaplikuj na stanowisko! Ale.. zanim to zrobisz, zobacz czego oczekuje pracodawca i co może Ci w zamian zaoferować :)

Dołączając do międzynarodowego zespołu naszego Klienta powinieneś/ powinnaś:

·      Swobodnie komunikować się mailowo, telefonicznie oraz bezpośrednio w języku angielskim
·      Mieć minimum 6 lat popartego sukcesami doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze rekrutacji w firmie IT
·      Wykazywać się elastycznością pracy w różnych strefach czasowych (Europa, Singapur, USA)
·      Mieć wpisaną w DNA samodzielność i odpowiedzialność
·      Posiadać umiejętność skupienia na potrzebach interesariuszy
·      Lubić komunikować się z różnorodnymi ludźmi
·      Wykazywać się doskonałą organizacją pracy, zarządzania czasem oraz umiejętnością planowania
·      Mile widziane będzie doświadczenie w obszarze Ansible

Czego możesz się spodziewać?

·     Realnej możliwości rozwoju zawodowego w Singapurze, Polsce oraz USA
·     Dostępu do wysokiej jakości wiedzy podczas najważniejszych na świecie konferencji i wydarzeń z obszaru HR
·     Dużej samodzielności w działaniu
·     Regularnych spotkań, imprez oraz wyjazdów zagranicznych
·     Możliwości skorzystania z planu akcji pracowniczych