return to list

馃 Junior IT Recruiter

3 000 - 4 000 PLN brutto

馃實 Link Group | Aleje Jerozolimskie 142B, Warszawa

馃枼 http://linkgroup.pl/

#itrecruiter, #rekrutacja, #IT

Celem Link Group jest pomoc klientom i kandydatom w wykorzystaniu ich pe艂nego potencja艂u. Pasjonuj膮 nas nie tylko nowe technologie, ale przede wszystkim wsp贸艂praca z lud藕mi. Potwierdza to zaanga偶owanie naszego zespo艂u w tworzeniu rozwi膮za艅, kt贸re wykorzystuj膮 potencja艂 naszych specjalist贸w i klient贸w.

Naszymi klientami s膮 mi臋dzynarodowe korporacje oraz start-upy. Jako Konsultant b臋dziesz mia艂 okazj臋 wsp贸艂pracowa膰 z rozwini臋tym portfolio firm, oraz poszerza膰 network w艣r贸d specjalist贸w z obszaru nowych technologii. W codziennej pracy otrzymasz szkolenia, oraz wsparcie ze strony cz艂onk贸w do艣wiadczonego zespo艂u.

Poszukujemy os贸b, kt贸re 艣wiadomie chc膮 kierowa膰 w艂asn膮 karier膮, ceni膮cych samodzielno艣膰 i niezale偶no艣膰 oraz podejmuj膮cych ambitne wyzwania. Do艂膮cz do nas!