return to list

🤓 Kierownik ds. projektów i relacji

13 000 - 16 500 PLN netto

🌍 LogicAI | Jana Nowaka Jeziorańskiego 7, Warszawa

🖥 http://www.logicai.io

#AI, #ProjectManager, #B2B

Do naszego zespołu LogicAI poszukujemy Kierownika ds. projektów i budowania relacji!

Praca na stanowisku Kierownik ds. projektów i budowania relacji to unikalna okazja na połączenie umiejętności zarządzania dużym projektem, budowania i rozwoju koncepcji produktowej oraz wykorzystania dostępnej sieci społeczności około projektowych. To także szansa na rozwój kompetencji i umiejętności w zakresie zarządzania projektami, kreacji strategii biznesowych oraz współpracy zarówno z dużymi instytucjami zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego.

Od idealnego kandydata na stanowisko Kierownika ds. projektów i budowania relacji oczekujemy doświadczenia w zarządzaniu projektami i rozwiązywaniu złożonych problemów biznesowych, otwartości na zmiany i innowacje oraz pasji do pracy z ludźmi.

Dodatkowym atutem będzie zainteresowanie obszarem nowych technologii, w szczególności sztuczna inteligencją i uczeniem maszynowym.