return to list

🤓 IT Recruiter

7 500 - 11 000 PLN netto

🌍 Magnetic Point | ul. Więckowskiego 1a, Szczecin

🖥 https://magneticpoint.com

#worklifebalance, #satysfakcja, #wartości

Dołącz do nas, by rozwijać organizację opartą na empatii (Empathy Driven Organisation) - firmę, w której utalentowani eksperci IT mogą rozwijać swoje kompetencje i budować projekty internetowe dla znanych marek w kameralnej atmosferze pracy. Zostań członkiem zespołu rekrutacyjnego i pomóż nam rozwinąć firmę z 25 pracowników do 50 osób na pokładzie!

Twój zakres obowiązków:Nasze wymagania:Mile widziane:


Oferujemy:Tak się u nas pracuje

https://www.youtube.com/watch?v=TLJHWR3tr_I
https://www.youtube.com/watch?v=ywy7kmfUqI0
https://www.youtube.com/watch?v=48q8kyF554M

W jaki sposób odbywa się proces rekrutacji?


  1. Wyślij nam swoje CV
  2. Screening - jeśli pasujesz do naszego profilu, zaprosimy Cię na krótkie spotkanie zdalne, aby poznać Twoje doświadczenie i plany zawodowe.
  3. Rozmowa kwalifikacyjna - umawiamy się u nas w biurze, aby szczegółowo poznać Twoje motywacje do rozwoju, mocne strony, umiejętności i kompetencji. Opowiemy Ci o pracy w Magnetic Point, kogo szukamy i jakie mamy perspektywy rozwoju na najbliższy czas tak, aby obie strony mogły się wzajemnie poznać. 
  4. Oferta - rozmawiamy o  szczegółach dotyczących zatrudnienia.
  5. Decyzja - obie strony potwierdzają, czy chcą rozpocząć współpracę.

O nas

Działamy od 19 lat na rynku. Początkowo tylko w Szczecinie, obecnie zatrudniamy ekspertów z całej Polski. Kiedyś tylko polscy klienci, od blisko 10 lat głównie międzynarodowe marki gdzie wdrażamy rozwiązania internetowe. 

Niezależnie od liczby pracowników na magneticowym pokładzie, niezmiennie najważniejsza są dla nas atmosfera i praca w otoczeniu ludzi o podobnych wartościach. Dlatego dużą wagę przykładamy do tego, aby każdy czuł się ważny. Dbamy o work-life balance.

Jesteśmy organizacją opartą na empatii (Empathy Driven Organisation) - zaaplikuj do nas, a dowiesz się więcej!