return to list

🤓 IT Recruiter (Cybersecurity)

Undisclosed salary

🌍 ManpowerGroup | Prosta 68, Warszawa

🖥 http://www.manpowergroup.com

#ITRecruiter, #Cybersecurity

ManpowerGroup to firma doradztwa personalnego, dostarczająca Innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy na całym świecie z ponad 70-letnią historią. Jedną z naszych wartości są Ludzie. Sukces naszej firmy zawdzięczamy Pracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie codziennie umacniają naszą pozycję lidera. To dzięki nim ManpowerGroup w Polsce rozwija się tak prężnie. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, zaangażowaną, lubisz wyzwania i cenisz zgrany zespół – Twoje miejsce jest wśród nas.

Talent Solutions (marka ManpowerGroup)
jest światowym liderem w projektowaniu i dostarczaniu rozwiązań, które pomagają naszym klientom osiągać lepsze wyniki biznesowe.

IT Recruiter (Cybersecurity)
(praca zdalna)

Branża IT jest Ci znana a rozmowa z kandydatem to Twój żywioł?

Potrafisz diagnozować potrzeby kandydatów oraz klientów wewnętrznych i na nie odpowiadać?

A może posiadasz wiedzę w zakresie cyberbezpieczeństwa i chciałbyś rozwijać swoją ekspertyzę w obszarze rekrutacji IT i szeroko pojętego HR?

Mamy dla Ciebie propozycję!
Dołącz do nas i rozwijaj z nami swoje umiejętności w zakresie rekrutacji IT i realizacji projektów HR. Dla naszego klienta, w ramach zespołu Recruitment Process Outsourcing (RPO), poszukujemy energicznych i ukierunkowanych na rozwój osób, które dołączą do zespołu rekrutacyjnego by wspierać go w pozyskaniu i utrzymaniu talentów z obszaru Cybersecurity/IT.

Co zyskasz dołączając do nas?


Co będzie należało do Twoich zadań?


Czego wymagamy?