return to list

🤓 Researcher IT

Undisclosed salary

🌍 ManpowerGroup | Prosta 68, Warszawa

🖥 https://www.manpower.pl/

#researcher, #IT, #junior

ManpowerGroup to firma doradztwa personalnego, dostarczająca Innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy na całym świecie z ponad 70-letnią historią. Jedną z naszych wartości są Ludzie. Sukces naszej firmy zawdzięczamy Pracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie codziennie umacniają naszą pozycję lidera. To dzięki nim ManpowerGroup w Polsce rozwija się tak prężnie. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, zaangażowaną, lubisz wyzwania i cenisz zgrany zespół – Twoje miejsce jest wśród nas.

Talent Solutions (marka ManpowerGroup) jest światowym liderem w projektowaniu i dostarczaniu rozwiązań, które pomagają naszym klientom osiągać lepsze wyniki biznesowe.

Researcher IT
(praca zdalna)

Branża IT jest Ci dobrze nawiązywanie kontaktów to Twój żywioł?

Potrafisz obsługiwać LinkedIn, wiesz jak działa boolean i x-ray?

Chcesz rozwijać swoją ekspertyzę w obszarze rekrutacji IT i szeroko pojętego HR?

Mamy dla Ciebie propozycję! Dołącz do nas i rozwijaj z nami swoje umiejętności w zakresie rekrutacji IT. Dla naszego klienta, w ramach zespołu Recruitment Process Outsourcing (RPO), poszukujemy energicznych i ukierunkowanych na rozwój osób, które dołączą do zespołu rekrutacyjnego by wspierać naszego klienta w pozyskaniu i utrzymaniu talentów z obszaru IT.
 
Co zyskasz dołączając do nas?


Co będzie należało do Twoich zadań?


Czego szukamy u Ciebie?