return to list

🤓 HR Specialist with German

5 000 - 5 700 PLN brutto

🌍 ManpowerGroup Sp. z o.o. | Przy Rondzie, Kraków

🖥 https://www.manpower.pl/

#HR, #niemiecki, #praca

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. HR z językiem niemieckim

Pracując na tym stanowisku, będziesz częścią zespołu HR Services pracującego dla Szwajcarii

Oferta:
• Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin (min. 30 godzin tygodniowo)
• Wynagrodzenie na podstawie Twojego doświadczenia zawodowego i umiejętności
• Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej reputacji
• Umowa o pracę i uczciwe warunki pracy
• Przyjazna atmosfera pracy w nowoczesnym biurze w Krakowie
• Dostęp do bogatego pakietu świadczeń Manpower Premium: prywatna opieka zdrowotna (Medicover), Multisport, ubezpieczenie grupowe PZU, atrakcyjne rabaty w wielu miejscach: szkoły językowe, centra rozrywki (przez platformę MyBenefit)

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - min. B2
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. B2
• Znajomość pakietu Microsoft Office
• Co najmniej jedno z nich: wcześniejsze doświadczenie HR i / lub znajomość SAP HR

Obowiązki:
• Zadania będą związane z procesami związanymi z cyklem życia pracowników (wdrażanie, wypowiedzenie, transfery, zmiany struktury organizacyjnej, zmiana danych dotyczących pracowników)
• Tworzenie dokumentów
• Aktualizacja SAP
• Komunikacja z pracownikami poprzez system „ticketing tool”