return to list

🤓 Junior HR Specialist (IT Recruitment)

4 000 - 5 000 PLN brutto

🌍 Margo | Jerozolimskie 56c, Warszawa

🖥 https://www.margo-group.com/pl/

#hr, #rekrutacja, #ITrecruitment

Junior HR Specialist (IT Recruitment & Talent Development)
 
Kilka słów o nas:
 
Nazywamy się Margo (od wina Chateau Margaux – w wymowie szato margo. Dlaczego akurat tak? To dłuższa historia. Chętnie opowiemy, jeżeli będzie okazja) Powstaliśmy w 2005 roku w Paryżu, a dzisiaj swoje oddziały mamy również w Londynie, Warszawie i we Wrocławiu. Świadczymy usługi IT, w formie konsultingu i w sumie liczymy już ponad 300 osób.
 
Mimo takiej liczebności wciąż zachowaliśmy “startupowego” ducha, zatem nasza praca oparta jest na partnerstwie i zaufaniu. W ludziach widzimy ogromny potencjał, dlatego pracownikom powierzamy dużą odpowiedzialność, dając im jednocześnie sporą swobodę działania i inwestując w ich rozwój. U nas każdy może mieć wpływ na kształt firmy i kierunek jej rozwoju. To właśnie w ten sposób jesteśmy w stanie tworzyć tak przyjazne i stymulujące środowisko pracy i wspólnie kształtować przyszłość świata IT.
 
Kontekst:
 
Jako Młodszy/a Specjalista/ka HR pomożesz nam w rozwijaniu zespołu wykwalifikowanych Specjalistów IT, którzy z naszego ramienia realizują projekty dla Klientów zewnętrznych. Będziesz dbać o systematyczne powiększanie zespołu i o to aby wszystkim się w nim dobrze pracowało.
 
W Margo znajdziesz:
 
 
Ale nie wierz na słowo, Poszukaj informacji o nas w Internecie. Zajrzyj tutaj: 
 
A najlepiej spotkaj się z nami i sam/a oceń, czy jest “chemia” 😊

 
Przyjmując Cię do zespołu oczekujemy, że będziesz:
 
 
Stanowisko jest dla Ciebie idealne, jeżeli:
 
 
Dołączając do Margo, możesz liczyć na: