return to list

🤓 Junior IT Talent Sourcing Specialist

3 500 - 4 000 PLN brutto

🌍 Margo | Prosta 20, Warszawa

🖥 https://www.margo-group.com/pl/

#HR, #recruitment, #rekrutacja

Kilka słów o nas:
Nazywamy się Margo (od wina Chateau Margaux - w wymowie szato margo. Dlaczego akurat tak? To dłuższa historia. Chętnie opowiemy, jeżeli będzie okazja) Powstaliśmy w 2005 roku w Paryżu, a dzisiaj swoje oddziały mamy również w Londynie i w Warszawie. Świadczymy usługi IT w formie konsultingu. W sumie liczymy już ponad 300 osób.
 
Mimo tego wciąż zachowaliśmy “startupowego” ducha, a zatem nasza praca oparta jest na partnerstwie i zaufaniu. W ludziach widzimy ogromny potencjał, dlatego pracownikom powierzamy dużą odpowiedzialność, dając im jednocześnie sporą swobodę działania i inwestując w ich rozwój. U nas każdy może mieć wpływ na kształt firmy i kierunek jej rozwoju. To właśnie w ten sposób jesteśmy w stanie tworzyć tak przyjazne i stymulujące środowisko pracy i wspólnie kształtować przyszłość świata IT.
 
Kontekst:
Jako Junior IT Talent Sourcing Specialist pomożesz nam w rozwijaniu zespołu wykwalifikowanych Specjalistów IT, którzy z naszego ramienia realizują projekty dla Klientów zewnętrznych. Będziesz dbać o systematyczne powiększanie zespołu i o to, aby wszystkim się w nim dobrze pracowało.

Nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia w rekrutacji, ani w branży IT. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą i wprowadzimy Cię w te obszary. Z Twojego CV chcielibyśmy natomiast dowiedzieć się, w co angażowałeś/aś się poza studiami (koła naukowe, organizacje studenckie, konkursy, projekty, wolontariat  oraz wszelkie inne inicjatywy). 
 
W Margo znajdziesz:
 
Ale nie wierz na słowo, poszukaj w Internecie informacji o nas:
 
A najlepiej spotkaj się z nami i sam oceń, czy jest “chemia” 😊

Przyjmując Cię do zespołu oczekujemy, że będziesz:
o   redagowanie opisów stanowisk oraz wiadomości do Kandydatów
o   przygotowywanie ogłoszeń o pracę oraz umieszczanie ich na odpowiednich serwisach
o   aktywne poszukiwanie Kandydatów za pomocą różnorodnych kanałów i metod
o   nawiązywanie kontaktu z Kandydatami
o   analizowanie CV i selekcję aplikacji
o   prowadzenie wstępnych rozmów z Kandydatami, mających na celu przedstawienie im ofert pracy, udzielenie odpowiedzi na ich pytania i zebranie kluczowych z punktu widzenia procesu informacji o Kandydacie
o   rekomendowanie Kandydatów do odpowiednich ról
o   umawianie spotkań rekrutacyjnych
o   przygotowywanie profili Kandydatów
 
Stanowisko jest dla Ciebie idealne, jeżeli:
 
Dołączając do Margo, możesz liczyć na: