return to list

🤓 Specjalista ds. Rekrutacji IT

4 000 - 6 000 PLN brutto

🌍 Master Care sp. z o.o. | Postępu, 17D, Warszawa

🖥 http://www.mastercare.pl/

#rekruter, #IT, #Praca

Zespół MasterCare tworzą eksperci z obszaru Telekomunikacji&IT. Mamy doświadczenie w realizacji projektów dla największych operatorów działających na polskim rynku (Orange, T-Mobile, Polkomtel, ATM czy Play), a także dla dostawców systemów (Huawei, Ericsson, NEC etc.).

Zajmujemy się wskazywaniem specjalistów i zespołów do lokalnych oraz międzynarodowych projektów w branżach Telco i IT. Zatrudniamy najlepszych ekspertów otwartych na innowacyjne metody rekrutacji, ponieważ zdajemy sobie sprawę z wyzwań stawionych obecnie przez pracodawców.

Poza standardowymi narzędziami i metodami pracy, które stosujemy, stawiamy również na stałą edukację w celu wdrażania najbardziej nowoczesnych rozwiązań. Działamy na terenie całej Polski, choć nasze projekty obejmują także inne kraje Unii Europejskiej.

W związku z rozpoczęciem nowych projektów, szukamy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji IT